Wpis z mikrobloga

Znany portal wikop pe el w pigułce xD Wyrąbało mi mizoginometr poza skalę xD

1) W gorących wisi wpis różowego paska, w którym pisze, że miała sponsora

˃ HURR DURR DZIWKO NIKT NIE POWINIEN Z TOBĄ BYĆ

2) Ostatni w gorących również był wpis różowego paska, w którym dziewczyna była zniesmaczona faktem, że jej facet był na roksie

˃ HE HE NIE OCENIA SIĘ PRZESZŁOŚCI, NA PEWNO BYŁA LEPSZA OD CIEBIE, JEBNIĘTA JESTEŚ

Po prostu kolejny dzień na mirko xD

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #mizoginia #papiezaobrazajo
  • 71
  • Odpowiedz
@debilon: prosz

http://www.wykop.pl/wpis/17156561/mam-tak-wysokie-wymagania-co-do-potencjalnej-partn/
http://www.wykop.pl/wpis/17158741/mam-tak-wysokie-wymagania-co-do-potencjalnego-part/

Obydwa wpisy to super oczywista zarzutka, więc też nie są to super miarodajne przykłady, ale pokazują o co chodzi. Niby niebieskiego też parę osób wyśmiało, ale całokształt obydwu rozmów jest dość oczywisty.

Edit: o, widzę, że już się odniosłeś
  • Odpowiedz
@debilon: a ja jednak będę bronić OP'a, bo widzę, co ma na myśli. Nie chodzi o skalę, czy skrajności, tylko też samo podejście. Wiele osób wyzwie różową, mało kto niebieskiego. Tak naprawdę, jaka byłaby różnica w komentarzach jeśli oba przypadki byłyby na podobną skalę? Moim zdaniem mała. Nie ocenia się przeszłości vs. jak można było w przeszłości robić to i to.
  • Odpowiedz
@yoreciv: Ale ja się zgadzam z opem w tej kwestii, tylko przykład jest #!$%@?. I moim zdaniem przeszłość ma znaczenie w takim wypadku. Uważam też, że bycie męską prostytutką (załóżmy, że obsługującą tylko kobiety) jest o wiele gorsze od byciem jakąś laską, co zapłaciła jakiemuś gościowi za seks. Nie stosuję podwójnych standardów.
  • Odpowiedz
Co innego jednorazowy wyskok na roksę, a co innego puszczać się za kasę przez dwa lata. Inna skala.

@kw401: zapomniałeś dodać, że raz w tyłek, to nie pedał - bo to ten sam poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kontra: To samo chcialam dzis napisac. I to nie pierwszy taki przypadek, dawniej tez coś podobnego opisywałam. Niektórzy pisza, ze bycie dziwka a chodzenie na dziwki to co innego. Nie to nie jest co innego, ciągle w obrocie są pieniadze i chodzi o pieniadze.
  • Odpowiedz
natomiast samice powinny dawać tylko najsilniejszym z teoretycznie najlepszymi genami.

ale nie mają prawa mieć pretensji do samców o to, że jak one im nie dadzą, to samce wezmą te, które im ulegną.


@RuchadloLesne: To nie jest strategia seksualna samic. Na pewno nie ludzkich samic. Samice nie koncentrują się na wabieniu jednego samca, tylko na wabieniu kilku. Jeden zapładnia, reszta trafia do fiendzone. A optymalna strategia jest, gdy nawiązuje relacje seksualne
  • Odpowiedz
no jasne że to całkiem inne przypadki, po prostu te dwa rzuciły mi się w oczy.


@kontra: No to jeżeli wiesz o tym to po co to razem zestawiasz?

Aby osiągnąć podobieństwo do 1 punktu mężczyzna musiałby być na utrzymaniu jakiegoś MILF'a przez 2 lata.

Aby osiągnąć podobieństwo do 2 punktu kobieta musiała by zostać spenetrowana przez jakiegoś chipendeilsa (czy jak to się nazywa) załatwionym przez koleżanki na 18 urodziny.

Denerwuje
  • Odpowiedz
@kontra: dobra. To ja odpowiem Ci zgodnie z moja logika i wyjaśnij mi w którym miejscu popełniłem błąd. Ok? No to zaczynamy: kobieta jeśli chce seksu to nie ma najmniejszego problemu ze znalezieniem potencjalnego kandydata. Wiec tu chodzi o PIENIĄDZE. Jest leniwa- nie chce jej sie chodzić do pracy (mógłby być nawet i mcdonald przecież jakby nie miała innych możliwości) więc uznaje że lepiej dać dupy jakiemuś randomowemu gościowi za hajz.
  • Odpowiedz
@kontra: Ale sprawdziłeś czy pisały to te same osoby, czy jak zwykle "huur duur jeszcze niedawno całe mirko popierało pis/korwin/stonogę/brauna, a teraz nie - hipokryzja level xxx !!!1111 "
  • Odpowiedz