Wpis z mikrobloga

Jak wygląda sprawa z reklamacją cześci w InterCars ?? Mam do wyboru czujnik położenia wałka rozrządu marki AUTLOG(Miał ktoś (nie)przyjemność z tą firmą ?) No i pytanie czy w przypadku gdy taki czujnik jest do dupy od ręki oddadzą mi kasę. Chetnie bym zamówił oryginał ale chce na już to zrobić a pod ręką mam jedynie ofertę InterCars.

#bmw #motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa #intercars
  • 9
@Kejran: oddawalem akumulator, to jakos 10dni i nie uznali mi, ale bylo tak ze mialem cos zle naladowany i spadal mi z niego prad, jak oni go naladowali to juz jest normalnie xD
via Android
  • 0
@Arturrow: Wiem, że te zamienniki w śmiesznych cenach to śmieci ale kiedyś mi jeden mechanik wsadził zamienniki czujników ABS do e39 w cenie ~120zl gdzie vdo około 300zl i chodziło świetnie.
@Kejran: w piątek mieniłem u siebie czujnik wału korbowego, kupiłem czujnik marki vemo, po wymianie praca silnika nic się nie zmieniło, dopiero po adaptacji w inpie czujnik załapał a dzisiaj rano odpalam a tu silnik chodzi jak przed wymianą ( ͡° ʖ̯ ͡°) jutro jadę go oddać i kupuje siemensa.
@Kejran: bierz smialo. Reklamacja taniej marki w ic przejfzie bez problemu. Osobiscie czesto montuje klientom czujniki tej firmy i o dziwo nie chce to wracac. Przeplywka inna sprawa. Tak jak chinski zarnik ksenonowy.