Wpis z mikrobloga

W zeszłym tygodniu dostałam swoją #wykopaczka w ramach #wykopoczta :) Jest git, wspaniała, oh ah i ogólnie super! Dziękuję za miły list z genialną ilustracją z kręgu moich zainteresowań. Za fantastycznie spersonalizowany napitek (będzie żal wypić), zavpyszne ciacha i ciekawy rysunek. I kakałko - jeszcze nie próbowałam, ale nie omieszkam wkrótce :) Skąd wiedziałeś że lubię gin?!
Oczywiście wszystko dotarło w całości, było bardzo profesjonalnie zapakowane, razem z instrukcją otwarcia (nie dałam się wyprowadzić w pole i nie zwróciłam hehe). Dowcip na opakowaniu też zacny - bardzo w moim klimacie, uwielbiam humor abstrakcyjny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedyne czego żałuję... to że nie wiem komu mam podziękować, bo nie znam Twojego nicka mireczku. Ujawnij się i pij ze mno kompot :)
Pobierz
źródło: comment_a7ulrkWqKcRKIZ92nDAotvPPtogY1Cvs.jpg
  • 3
@californication: Hej!
Bardzo się cieszę, że paczka dotarła w całości i co najważniejsze przypadła Ci do gustu bo nie będę ukrywał, że stresowałem się jak cholera czy paczka się spodoba (mam nadzieję, że to nie jest zarzutka z cyklu "napiszę, że paczka fajna a potem na anonimowewyznania się wyżalę" ( )
Pozdrowionka ()

@Gumiack: a to takie buty... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Właśnie nie wiedziałam do czego przypiąć ten gumiak, więc przyjęłam go jako element abstrakcji ;)
Paczka naprawdę świetna, jeszcze raz dziękuję. No i dodam jeszcze, że jestem pod wrażeniem Twojego talentu, te rysunki w liście powalają, podobnie jak etykieta na butelce - coś pięknego! Dzięki mireczku :)