Wpis z mikrobloga

#wykopjointclub #marihuana #niewiemjaktootagowac #truestory #takbylo #dobrazmiana

Skrot


Cześć! Wczoraj wieczorem zostałem dość niemiło potraktowany przez policję. Organ, który ma nas chronić stał się środkiem opresji nastawionym na zysk i chore ambicje panow z policji. Mianowicie, upalony z 2 kolegami stałem w nocy pijąc piwo na osiedlu jak na studentów przystało. Nie hałasowaliśmy, nie zaśmiecaliśmy, nie byliśmy nawet pijani. Wypiliśmy po dwa piwka i spaliśmy jointa. Pech chciał, że obok przechodził patrol policji. Ja swoją butelke wyrzucilem obok nas, licząc, ze nie zauważą i upiecze mi się mandat. Niestety zauważyli. Spotkanie rozpoczęło się bez zbędnych formalności. Funkcjonariusze nie przedstawiajac się przeszli od razu do kontroli naszych kieszeni i plecaków, widzieli, ze jestesmy upaleni ale nie pijani. U mnie znalezli bletki i mlynek. Panowie wyrazie sfrustrowani, ze nic poza tym nie znalezli zaczeli od razu udowadniac kto jest kim. Cały czas zachowywaliśmy się kulturalnie, natomiast policjani zwracali sie do nas w arogancki sposób. Przyznalem się do wyrzucenia butelki i od razu wyrzuciłem ja do pobliskiego kosza. Następnie zabrano nas do radiwozu, gdzie sprawdzono nasze telefony i potwierdzono dane jednego z kolegów. Koledzy zostali ukarani 100zl mandatem za picie, natomiast mi zaproponowano 500zl za zanieczyszczanie i złożono ofertę, że jeżeli powiem gdzie kupilem i od kogo to oni dadzą mi 50zl, a nie 500 i ze decyzja nalezy do mnie. Oczywiście odmówiłem i cały czas prosiłem o łagodniejszy wymiar kary powołując się na to, że mnie nie stać i ze jest to ewidenta zemsta z ich strony, ze nic nie znalezli. Pan argumentował, ze jestem przestepcą i takie inne teksty oraz oczywiscie tym, ze skoro ja nie chce wspolpracowac to dlaczego on ma mi iść na reke. Ogolnie sytuacja żałosna. Podczas ich targów kolegów oczywiscie nie bylo juz w radiowozie. Jeden z nich powiedział, ze teraz nie ma kolegow to juz nie mam co sie wstydzic. Powiedzialem im, ze mnie obrazaja w tym momencie i wspolczuje osobom, ktore sie lapią na ich metody, ze nie widze powodu dla ktorego mam wyrzadzic krzywde czlowiekowi, ktory mnie nie skrzywdził. Interwencja trwała juz ponad godzinę. Było koło 3 w nocy, a o 8 zaczynalem zajecia. Odmowiłem przyjecia mandatu, uwazajac ze sad nie wymierzy mi az tak surowej kary, biorac pod uwage, ze szkode naprawilem. No i zaczelo sie straszenie, ze mi zaraz zaczna z mlynka wyskrobywac itp, oraz, ze te to potrwa wszystko jeszcze i ze dzis juz nie wroce do domu. Koniec koncow, zdegustowany cala sytuacja zgodzilem sie przyjac ten mandat. Mlynka oczywiscie nie odzyskałem. Wiem, ze nalezal mi sie mandat. Na przyszlosc juz nigdy nie wyrzuce butelki.
Na koniec prośba drodzy wykopowicze, czy nie znalazly by się osoby, które miały by ochotę wesprzeć mnie jakakolwiek symboliczna kwotą? Nie wiem, jak bede mogl sie owdzieczyc chyba tylko plusikiem. Wiem, ze prosba nietypowa ale nie mam nic do stracenia. Jakby udalo sie uzbierac chocby polowe tej kwoty bylbym mega szczesliwy. Proszę, gdyz nie mam na razie takich pieniedzy, a kwota 500zl pozbawilaby mnie calkowice srodkow do zycia w tym miesiacu. Przepraszam za brak polskich znakow, ale to uciazliwe na androidzie. Jezeli potrzeba moge zamieszczac screeny z konta. Jezeli ktoś ma ochotę pomóc to na pw podam dane. Pozdrawiam i nikomu nie zycze podobnej sytuacji.
d.....k - #wykopjointclub #marihuana #niewiemjaktootagowac #truestory #takbylo #dobra...

źródło: comment_GyWzcGbIM58C48XOPfZfez12vLzedlJQ.jpg

Pobierz
  • 108
Na koniec prośba drodzy wykopowicze, czy nie znalazly by się osoby, które miały by ochotę wesprzeć mnie jakakolwiek symboliczna kwotą?


@doctorlolek: no #!$%@?, jesteś mistrzem, Mireczki za ciebie mandat mają płacić :D
wiesz że to w Polsce nielegalne, mogłeś się liczyć z konsekwencjami, ciesz się że przechodzili trochę później niż trochę wcześniej bo byś miał wyrok

@doctorlolek: prawie ci się udało. następnym razem będziesz wiedział. nie przejmuj się komentarzami lamusów powyżej, oczywiście nie powinieneś przyjmować tego kuriozalnego mandatu. na psiarni co najwyżej rozłożą ci na 5x100, w zasadzie nie musisz za bardzo trzymać się terminów, dopóki cokolwiek będzie spływało na konto, to nikt nie będzie się do ciebie #!$%@?ł. powodzenia.
@doctorlolek: nic nie płać, mi 300 zł umożyli jak byłem na studiach. Poszedłem do komornika zadawał pytania gdzie uczy się rodzeństwo, gdzie studiuje, gdzie rodzice pracują, itd. Zapytał czy mam na znaczek 4.50 powiedziałem, że nie. Minęło już może z 5 lat i cisza.