Wpis z mikrobloga

Dzisiaj czas na wpis o aborcji, bo moja opinia jest #niepopularnaopinia

"Nie zrozumcie mnie źle, wiem że debile powtarzają "Każdy ma prawo do życia" ale to gówno prawda.
Osoby o których wspominałem miały ponad 50 lat, ale nadal były zależne od rodziców, a właściwie byli oni małymi dziećmi w ciele dorosłych."

http://hacerking.blogspot.com/2016/05/aborcja.html

#hacerking #rozowepaski #niebieskiepaski #aborcja
hacerking - Dzisiaj czas na wpis o aborcji, bo moja opinia jest #niepopularnaopinia
...

źródło: comment_L7pw4P1gQJLKN26JMUIXJZmfuReaiRMq.jpg

Pobierz

Jesteś za aborcją?

  • Tak 34.0% (495)
  • Tylko gdy wiadomo, że płód jest nieuleczalnie chory lub pochodzi z gwałtu 55.6% (810)
  • Nie, bo każdy zasługuje na życie 10.4% (151)

Oddanych głosów: 1456

  • 43
  • Odpowiedz
@hacerking: Zdecydowanie tak.
A każdego, kto chciałby zakazać aborcji bez względu na stopień zaawansowania ciąży, uważam za skończonego idiotę. Tym bardziej, że i tak większość z tych ludzi nie ma nawet macic.
  • Odpowiedz
Ale wiesz, że kobieta nie pokocha dziecko z gwałtu,


@hacerking: skąd ta pewność?

A dziecko w domu dziecka rzadko kiedy jest szczęśliwe


@hacerking: Przecież maleńkie dzieci (o ile mają uregulowaną sytuację prawną) są w mig oddawane do rodzin adopcyjnych. Jest OGROMNY "popyt" na niemowlęta.
  • Odpowiedz
"A dlatego, że nie poradzą sobie one w życiu, gdy ich rodzice umrą. Wtedy nie będzie miał się kto nimi zajmować, więc albo umrą z braku pomocy albo trafią na łaskę państwowych ośrodków i wątpię by ich reszta życia była udana."

życie większości użytkowników Wykop.pl jest niezbyt udana, wymordować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz