Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 19 lat, jestem głęboko wierzącym katolikiem.
Od zawsze wyobrażałem sobie związki tak:
-poznaję jakąś dziewczynę, jak się sobie spodobamy to chodzimy ze sobą
-tak ze 2-3 lata chodzenia ze sobą, jeśli nie ma jakichś problemów, kłótni, zdrad to
-bierzemy ślub i w noc poślubną pierwszy raz uprawiamy seks.

Niestety obraz ten bardzo odbiega od rzeczywistości. Kiedy byłem młodszy, to tłumaczyłem to sobie tak, że w filmach i serialach pokazują takie rozwiązłe życia młodych ludzi.
Stawałem się coraz starszy, zacząłem zauważać, że jakieś małolaty z gimnazjum są w ciąży, a koledzy chwalą się jaka to ładna dziewczyna robiła im loda w kiblu w klubie.

Kurczę, moim największym marzeniem jest, żeby znaleźć sobie dziewczynę z podobnym światopoglądem, którą bym kochał i chciałbym mieć z nią dzieci. Chociaż jest to małoprawdopodobne.
Są jeszcze jakieś dziewczyny, które strzegą swego dziewictwa?

#oswiadczeniezdupy #katolicyzm #aa12 #seks #wiara #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 142
@Butman: Za przeproszeniem #!$%@? głupoty.

@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli chcesz znaleźć taką dziewczynę, najlepiej pokręcić się w towarzystwie gdzie takie mogą być.
A jest ich baaardzo dużo :)

@galaxie500: I jak galaxie500 pisze, lepiej nie koncentrować się na tym, by znaleźć "taką" dziewczynę. A po prostu żyć, rozwijać swoje zainteresowania a w pewnym momencie znajdziesz :)
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak, to jest możliwe i warto, bardzo polecam! Miałem w twoim wieku podobne rozterki widząc jak bardzo mało dziewcząt z moich najbliższych kręgów pasuje do tych "wyśrubowanych" wymagań, ale gdy wyjechałem na studia i chcąc-niechcąc kompletnie zmieniłem środowisko okazało się, że tego kwiatu jest pół światu, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać. Pewnie teraz właśnie (albo za rok) podchodzisz do matury, może też wybierasz się na studia do większego miasta? Bardzo
@galaxie500: Może i jest to fiksacja, ale dość powszechna i mająca jakieś podłoże kulturowe i religijne, głęboko zakorzeniona w świadomości mężczyzn. Przykładem powszechności tej fiksacji niech będzie ormiańska tradycja przynoszenia przez parę młodą skrwawionego prześcieradła rodzicom. To raczej dopiero rewolucja seksualna spowodowała odejście od pewnego "kultu" dziewictwa i z punktu widzenia setek lat tradycji to raczej obecna sytuacja jest czymś dziwnym. Antropologiem nie jestem, ale na zwykłe dziwactwo mi to nie
@AnonimoweMirkoWyznania: To raczej nic nienormalnego. "Nowocześni" będą ci pieprzyć jaki jesteś dziwoląg itd. Miej na to #!$%@?. A kobiety to już się zupełnie pienią jak słyszą, że mężczyzna chce dziewicę. Co się dziwić, jak w wieku 15 lat przeciętna dziewczyna traci dziewictwo. Ale jest masa zajebistych dziewczyn, które mają podobne podejście do twojego i nie są to jakieś #!$%@? oazowiczki (nie mam nic do oazowców), tylko zwyczajne kumate dziewczyny. Polecam portal
@AnonimoweMirkoWyznania: Serio wierzysz że będziesz z jakąś dziewczyną i przez te np 2 lata zero seksu ani zbliżeń co spowoduje że będziecie szczęśliwą rodziną, dzieci i cuda na kiju? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cóż, moja opinia jest taka: masz ledwo 19 lat a już ci religia zrobiła #rakcontent z mózgu że seks przed ślubem to rozwiązłe życie

@symgol49: Można zdecydować się na seks bez ślubu nie