Wpis z mikrobloga

Czuje źle człowiek. Wydałem 10 koła na iMaca, a stwierdzam, że nie jest w ogóle praktyczny i wolę pracować na MacBooku, bo jest po prostu bardziej ergonomiczny. ( ͡° ʖ̯ ͡°) iMac wygrywa jedynie, gdy muszę obrobić jakiś film, bo renderuje przez GPU zamiast CPU. Zaś podczas programowania mimo możliwości podziału 27" na wiele okien do pracy, to... jest jakoś niekomfortowo. One mocno tracą na wartości? #apple #osx #macbook #imac
  • 11
@alex-fortune: No kupiłem, myślałem, że będę więcej filmów ogarniał i że w ogóle będzie super. Nigdy więcej, bo zarówno na moim 15" MBP jak i nawet 13" MBP pracuje się sto razy lepiej.
@koob: Teraz bym tak zrobił. Ciekawi mnie ile to gówno już straciło na wartości. Na początku mi się spoko na nim pracowało, ale z czasem coraz bardziej przestałem go cenić w jakikolwiek sposób.
@FREEQ: Mam to samo, kupiłem tego iMaca bo zachwyciłem się retiną. Jednak po czasie myślę że przydałaby się mobilność a podobnie pracowałoby się na Macbook + stacja + 2 monitory. Chociaż pewności nie mam :D