Wpis z mikrobloga

@ryzu: przechodził do klubu championship, a udało mu się brać udział w jednej z najpiękniejszych historii w futbolu. Myślę że nie będzie rozpaczał braku medalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ryzu: Wytlumaczy mi ktos o co chodzi z tymi medalami i dlaczego sa takie cenne? Klub zamowil kilka medalikow ale nie kazdy go dostanie (w tym Wasyl) i o to caly lament? Dlaczego sa takie cenne, ze sie ciagle o nich mowi?
  • Odpowiedz
@kamola12: Aby oficjalnie być uznanym za członka mistrzowskiego zespołu należy rozegrać przynajmniej 5 spotkań (tzn. pojawić się na boisku w 5 różnych meczach). IMO przepis głupi i powinien być zamieniony na minuty, bo tak to można wystąpić w 20 spotkaniach po 3 minuty i uzbierać mniej niż gość co zagra jeden mecz.
Kiedyś było wymagane 10 spotkań, ale robiono wyjątki (szczególnie dla bramkarzy) i tak np. Tomek Kuszczak dostał medal
  • Odpowiedz
@footix: A to nie jest tak, że klub dostaje określoną ilość medali, pierwsi w kolejce są ci co spełnili warunki a dalej klub sam może zdecydować, że zawodnik bez 5 meczy dostanie medal? Mam tu na myśli oficjalny medal.
  • Odpowiedz
@ThisIsMyDog: Tak klub dostaje ileś tam medali (tutaj 40) i niby dysponuje nimi. Tylko nie wiem w takim razie co zrobili z resztą. Skoro 19 dostało, Wasyl był drugim na liście oczekujących. Sztab szkoleniowy to około 7 osób, nawet dodając 10 osób z okolic pierwszej drużyny (nie wiem, masażystę, nosi wodę, czy tego szalonego greenkeepera itp.) to nadal zostają medale dla tych co nie spełnili wymagań.
  • Odpowiedz