Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jako #programista15k (no dobra nie mam 15k ale nie narzekam) serdecznie chciałbym podziękować Panu Wiktorowi Zychli, za swój kurs C++ w CD-Action w 2000 roku. Miałem wtedy 14 lat i do dziś pamietam jak siedziałem i rozkminiałem każdą linijkę kodu, każde zdanie. Potem chodzenie do kafejki internetowej, zeby ściagnąć dodatkowe kursy i ciągłe dłubanie w C++, większości ucząć się metodą prób i błędów. Ciekawe co bym dzisiaj robił gdyby nie ten kurs.
#programowanie #cplusplus #cdaction
cepik - Dzisiaj jako #programista15k (no dobra nie mam 15k ale nie narzekam) serdeczn...

źródło: comment_ESMD1L6qodFNA7IG8nItWcQy3UtMUceg.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@cepik: co prawda niewiele mi to dało, ale za gówniaka rozkminiałem listingi programów w gazecie PCKurier... jest tu ktoś kto to pamięta? xD
  • Odpowiedz
@cepik: mam trzy z tych tutaj numerów, z daikataną na okładce z najlepszym i niepowtarzalnym fallout 2 oraz demie die hard trilogy 2, numer z diablo na okładce oraz z Crime Cities na okładce
  • Odpowiedz
@Armo11: Tak, środowskiem było DJGPP, zresztą to było bardzo dobre IDE. Fraktale pojawiły się później, na początku było trochę o DJGPP i C++, a potem niesamowity (przynajmniej wtedy taki był) flat bump mapping. :)

@bluemusic: Był i to zaczęty dużo wcześniej przez Raziela i PolarXa. Do Pascala nigdy się nie przekonałem, ale ten kurs też czytałem.
  • Odpowiedz
@cepik: Panie. Miałem przyjemność być u niego na zajęciach pt. "Projektowanie Obiektowe Oprogramowania". Koleś nie dość, że ma ogromną wiedzę to potrafi ją pięknie wyłożyć. Każdy zapytany student Ci to potwierdzi. Nie raz było tak, że podniosłeś rękę na ćwiczeniach żeby się zapytać czy taki, a taki wzorzec ma wyglądać w tym zadaniu tak czy tak a on patrząc na Twój kod i jednocześnie Cię słuchając zaczął odpowiadać na pytanie
  • Odpowiedz