Wpis z mikrobloga

@pikolo369: Nie ma to jak dodać tag januszbiznesu do człowieka, który swoją ciężką pracą doszedł do tego, że za dwie sesje zdjęciowe i użyczenie swojej facjaty dostanie tyle milionów euro, że przeciętny janusz biznesu robiłby na to z tysiąc lat zapieprzając od rana do nocy. W ogóle nie wiem po co miałby być skromny. Dużo osiągnął i włożył to ogrom pracy, ma może jeszcze z 5 lat takich możliwości, to korzysta.
@pikolo369: boli Ciebie to że robi kasę? Ja się cieszę że chłopakowi się udało i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych Polaków na świecie. Robi nam dobrą promocję. A ty byś nie skorzystał gdyby do ciebie pukali sponsorzy którzy za 30 sekundowy film z tobą dawaliby grube miliony? Ja bym brał jak #!$%@?.
@pikolo369: takie to troszke polskie - "stój w kącie - sami Cie znajdą" itd. Nic mnie tak nie wpienia niz ta fałszywa skromność. Jesteś w czymś zajebisty to nie widzę powodów zeby sie tym nie chwalić i tego nie wykorzystać.
@pikolo369: trochę #!$%@?, że sportowiec reklamuje colę, bo dzieciaki żłopią to gówno ̶i̶ ̶n̶a̶j̶e̶b̶a̶n̶e̶ ̶c̶u̶k̶r̶e̶m̶ ̶w̶k̶u̶r̶w̶i̶a̶j̶ą̶ ̶o̶d̶ ̶n̶a̶d̶m̶i̶a̶r̶u̶ ̶e̶n̶e̶r̶g̶i̶i̶ zamiast wody (podobnie jak Messi z czipsami), ale reszta to normalna sprawa
@pikolo369: zamiast cieszyć się, że mamy tak znanego (i to nie z tego, że jest znany, ale w pełni zasłużenie) sportowca to się zastanawiasz nad takimi rzeczami. Właśnie przez takie podejście "polskie piekiełko" ma się doskonale i nic nie zapowiada, żeby się to zmieniło. Smutne.