Wpis z mikrobloga

Otworzyłem dziś sezon na prawilne obuwie na ciepłe dni dla #niebieskiepaski. Z ciekawości postanowiłem sprawdzić czy Mirki noszą czy nie noszą oraz co sądzą na ten temat #rozowepaski

#modameska #sandaly #ankieta #pokaznogi #whocares #wykopieodpowiedz #wykopsandalkiklub #wykopwsandalkach #gupiewykopoweankiety
tor_Arka - Otworzyłem dziś sezon na prawilne obuwie na ciepłe dni dla #niebieskiepask...

źródło: comment_y77a0Hinto5DwBO1Wpz1QvP0DheD2xou.jpg

Pobierz

Nosisz sandałki?

  • Tak, są spoko. 31.6% (361)
  • Nie, to pedalstwo / obraza mojej męskości / inny powód 58.2% (665)
  • Jestem różowym - sprawdzam. 10.2% (117)

Oddanych głosów: 1143

  • 50
@tor_Arka: Sandały jako alternatywa dla japonek wg mnie. Zasuwając po mieście w mojżeszach raczej dziwnie bym się czuł :P Na miasto prawilne adibasy, na trasie hotel -> plaża sandały
@tor_Arka: na jakieś wyprawy po plaży czy inne sytuacje tego typu są okej. Chodzenie w sandałach i jeansach (i wielu innych kombinacjach, najlepsze połączenie to chyba z bojówkami) jak to wiele osób robi wygląda paskudnie, no ale jak się komuś podoba to niech sobie nosi.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tor_Arka: Ja nienawidzę sandałów u facetów. Dla mnie to działa albo u mężczyzn w wieku mojego dziadka albo małych chłopców. Nie byłabym w stanie chyba się umawiać z facetem, który nosi sandały. ( ͡º ͜ʖ͡º) Moje libido spadłoby do poziomu Rowu Mariańskiego. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Rozumem upały i skwar, nie mam nic przeciwko klapkom japonkom. ( ͡° ͜ʖ
@greyson: Nieprawda. Lubię męskie stopy i u wielu facetów są one naprawdę ładne i zadbane. ( ͡º ͜ʖ͡º) Żadne fetysze here, po prostu część ciała jak każda inna,