Wpis z mikrobloga

@c2V4:

Cóż Grudziądz metropolią to na pewno nie jest, ale też trochę nie przesadzajmy. Ogólne wrażenie małego miasta wynika z faktu, że jak wjedziesz z mostu (czyli jest to początek miasta jadąc z tej strony) i jadąc prosto trafiasz zaraz na... koniec miasta. Po prostu grudziądz jest wąski, ale długi- robi (z grubsza) taki jakby pół okrąg- więc jadąc średnicówką-z lekka obwodnicą też miniesz grudziądz szybko, bo łączy on skrajne końce
@eaxene: zawsze uważałem, że tabliczki powinny być przed skrzyżowaniem w taki sposób abym jadąc samochodem w nieznanym miejscu nie musiał zwalniać przed każdym skrzyżowaniem tylko po to by przeczytać czy mam skręcić tutaj czy dalej. Zwłaszcza gdy są wydzielone pasy do skrętu, wtedy to w ogóle tragedia jak jest większy ruch i musisz się zawracać.
@Kajetan8:

o coś w tym jest- sam rzadko korzystam z nawigacji i czasem już szukając miejsca do którego dokładnie mam dojechać, trochę się jednak namęczę, bo nazwa ulicy, w którą mam wjechać jest widoczna dopiero w momencie jej mijania.
@antros:

Oj tam, oj tam sam się śmieje z Grudziądza, więc się nie ma co przejmować ;)

PS. Zapomniałeś o twierdzy niezdobytej przez armie jednych z największych mocarstw.