Wpis z mikrobloga

Elo Miruary.

Chcę kupić #rower i przymierzam się do Krossa Evado 5.0 2015. Rocznik 2015 jest do dostania już tylko w sklepach internetowych, a jest znacznie tańszy od 2016 (około 2250zł zamiast 2700zł).

Czy te sklepy są legitne i ktoś z Was miał z nimi jakieś doświadczenia?
expertbike.pl
dobrerowery.pl
trekking24.pl (najlepsza cena)
arkus.sklep.pl
sklepbiker.pl

Gdybym zdecydował się na zakup w sklepie stacjonarnym, to musiałbym spuścić z tonu o jeden model i wtedy byłby to Evado 4.0 2016.
  • 4
arkus.sklep.pl


@tonto: Kupowałem tam rower dwa lata temu. Bez problemu zrównali mi cenę za zeszłoroczny model do najlepszej jaką znalazłem, a potem gdy okazało się że już zszedł wysłali nowy. Ogólnie polecam.
@tonto: a jakbyś poszedł do stacjonarnego i powiedział, że chcesz konkretnie Krosa Evado 5.0 2015 i zaproponował cenę trochę wyższą niż w necie, ale niższą niż 2700. powiedzmy koło 2400. Powinni ci chętnie go ściągnąć. Pare miesiecy temu, ludzie robili podobną akcję z Rometami.
@stan-tookie-1: Podobnie zrobiłem. Odbiłem się od ceny katalogowej i upustu w formie gratisowych akcesoriów o wartości około 100zł. Dzwoniłem też w kilka miejsc i dokładnie to samo usłyszałem. Widocznie taka jest ich aktualna polityka cenowa.