Wpis z mikrobloga

Mirki, chyba mi Lumia 535 padła. Najpierw się rozładowała, potem przy próbie ładowania wyświetlała się taka błyskawica i zębatka. Gdzieś w zakamarkach internetu wyczytałem, że się system aktualizuje, więc zostawiłem ją podłączoną przez noc. Teraz wstałem i dalej się wyświetla ta pieprzona błyskawica. A przy próbie włączenia bez ładowarki pojawia się znaczek pustej baterii. Co tu się stanęło? Aaa, zaktualizowałem do WP10 () #bojowkawindowsphone #lumia535 #windowsphone
  • 8
@magik111: kurde chyba za wcześnie się cieszyłem. Wszystko poszło okej, zainstalowało nowego softa, ale dalej po włączeniu się ta błyskawica wyświetla. A przy włączeniu bez kabla pusta bateria. Ale jeśli to bateria padła to dlaczego się nie włącza jak jest podłączona do ładowarki?..
@BlackDave:Zostaw telefon pod ładowarką dłużej, może ostatnie manewry ją rozładowały i potrzebuje trochę czasu na podładowanie. Pamiętaj że przez USB w komputerze ładuje się wolniej.

Jeżeli nic to nie da to najprościej by było sprawdzić z inną baterią... 535 to dość popularny model, może ma ktoś w okolicy, można też włożyć z modelu 540 (tylko nie ładuj przypadkiem jak będzie w 535, po co masz komuś baterie psuć).

Chyba że masz