Wpis z mikrobloga

Zobaczcie Mirki jaki debil! xD No kuwa w pociągu zdjął buty wieśniak jeden. Kopałbym jak kurczaki takich Wacków co ściągają buty, bo na pewno śmierdzo cebulo i capio i nie moge paczeć. lel. No ja bym w życiu buta nie ściągnął, bo by je*ało na cały pociąg, dlatego trzymam codziennie 16 godzin nogi w butach a potem jak zdejmuję to BAAAANG tak śmierdzo że ło matko. Dlatego zdejmowanie butów w pociągu to jest wie-śnia-ctwo mówię Wam. Każdy kto ściąga buty w pociągu to pijak i złodziej, bo każdy pijak to złodziej. lel xD

#cebula #podroze #pkp #ankieta
iskra-piotr - Zobaczcie Mirki jaki debil! xD No kuwa w pociągu zdjął buty wieśniak je...

źródło: comment_9ipvZETN7FWITkvjsefcOHuy4NtXl9CV.jpg

Pobierz

Zdejmujesz buty w dalekiej podróży?

  • Zdejmuję, po co miałyby mi się nogi kisić? 36.1% (822)
  • Nie zdejmuję, zdejmowanie to wieśniactwo! 47.9% (1092)
  • Nie mam nogi, jestem MiszczJoda / sprawdzam 16.0% (364)

Oddanych głosów: 2278

  • 29
@RBBN: właśnie skończyłem jeden pisać, to będzie do czytania. W kolejce do publikacji wysłanych jest jeszcze kilka do poczytania i z jeden do pooglądania. W kolejce do napisania jest jeszcze sporo do dokończenia. Ogólnie... ogólnie to nie jest taka prosta robota jakby się mogło wydawać. :P
@iskra-piotr: Ale ja nigdzie nie napisałem, że to jest łatwa sprawa. No, ale jakby nie patrzeć, to podbijasz poziom Joemonstera. Trzymaj tak dalej. Fo(t) kę możesz pozdrowić xD
@RBBN: nigdy w życiu na oczy nikogo z Monstera nie widziałem xD W czerwcu jest zlot, a ja nie mogę pojechać, więc cóż... możliwe, że nigdy tego mitycznego Foki nie poznam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A z tym podbijaniem poziomu to gruba przesada :D
@iskra-piotr: jechalem kiedys pociagiem z takimi 2 panienkami. wchodze do przedzialu a tu #!$%@? jak u piwniczaka - buty zdjete bo podroz przecie cale 4 godziny przed nami. Ale #!$%@? miejscówke tam mialem, to nie bede podsiadal kogos w innym przedziale. siadam. minuta nie minęła, wstaje i mówie do wszystkich "moze otworzymy okno?". I widze ten usmiech ulgi u jednej pani, usmieszek pod nosem u drugiej (nie u tych co im
@iskra-piotr: Nie lepiej kupić buty dostosowane do aury za oknem? Zakładasz jakieś grube adidasy jakby za oknem były okolice zera, do tego jeszcze gruba skarpeta, to nie dziwne że stopy się męczą. Jestem trochę w szoku, że aż tyle osób nie potrafi się ubrać o.O
@iskra-piotr: Nigdy nie zdejmuję butów, najczęściej luzuję sznurówki. Nie chciałabym kłaść czystych skarpetek na ten cały syf, który jest w pociągach czy autobusach. Poza tym noszę buty i skarpety z naturalnych materiałów i dobrane odpowiednio do pogody, więc właściwie nigdy nie zachodzi taka potrzeba, żeby je ściągać.
@iskra-piotr: Zaznaczyłem że zdejmuję. Jednak przez daleką podróż rozumiem 20-30h. Zdarzyło mi się jechać kiedyś do Londynu autokarem. Poza tym, że nogi kisnęłyby mi przez ponad dobę to pewnie spuchłyby w tych butach. Na podróż wybrałem się w świeżych skarpetach i z czystymi nogami. Nie wytrzymałbym takiej trasy w butach na stopach.