Wpis z mikrobloga

dzis w nocy znowu jakieś mendy włamały sie na budowę. tym razem zabrali 30m pezewodu alarmowego i 15 m 3x1.5 jak zabezpieczacie budowę jak nie ma jeszcze okien? czy cos robicie czy czekacie na okna? w czasie montażu okien planuje uruchomić alarm ma to sens?
#gorzkiezale #budujzwykopem
  • 8
  • Odpowiedz
A blaszaka jakiegoś nie masz ? żeby zamknąć. Teść dał Zenkowi spod sklepu 20 zł na flaszeczke ma oko na budowę
  • Odpowiedz
@szymciak: ja mialem zabite dechami fest, tzn. na upartego by weszli (wszędzie wejdą), ale było dosyć solidnie moim zdaniem i przynajmniej nie było widać co w środku. Nie było incydentów, wcześniej za to włamali mi się do blaszaka :)
A przed oknami miałem już prąd, drzwi takie prawdziwe miałem dopiero w sierpniu, podobnie jak bramę garażową, do tego czasu wchodziłem przez własnorecznie robione z desek i stempli (z teściem robiliśmy).
  • Odpowiedz
  • 0
@Alpha_Male: od lipca nic się nie działo teraz w 3 tyg drugi raz weszli. u mnie też dechami zabite. pierwszy raz weszli to zajumali trochę drobnych narzędzi i złom naszykowany do zabrania.
  • Odpowiedz
  • 1
@szymciak: proponuje elektryke robić po wstawieniu okien. Odrazu po wstawieniu okien alarm z ekipą interwencyjną. Koszt miesięczny kilkadziesiąt złotych ale w miarę spokój tym bardziej że okna już są drogie.
  • Odpowiedz