Wpis z mikrobloga

Mireczki drogie! :-)

IX edycja Wykopoczty już powoli dobiega końca. Większość z Was już otrzymała przesyłki lub otrzyma je na dniach. :-)
Z tego powodu zrobimy małe #rozdajo - dzisiaj dzięki uprzejmości @naprawalaptopow otrzymaliśmy świeżą dostawę Wykopocztowych Kubków (spokojnie, @Felonious_Gru otrzyma jeden do atestu), dlatego też
dwie osoby, które zaplusują ten wpis i wypełnią ankietę dot. Wykopoczty otrzyma od nas Wykopocztowy kubek. :-)

Czas na ankietę i plusowanie do piątku, 06.05.2016r do godziny 18.
Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1hEcXMz6Z0v_7FO7mde_Dggr_YEUfsvT-hrd52xmixNQ

#wykopoczta
b_g - Mireczki drogie! :-)

IX edycja Wykopoczty już powoli dobiega końca. Większoś...

źródło: comment_7jjClRyXa1fxHq3rXVv83BqSWrkAef1Y.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WuDwaKa:
ankieta głównie skierowana do osób, które faktycznie brały udział, natomiast osoby z zewnątrz też mają często genialne pomysły, które moglibyśmy wdrożyć. :-)
  • Odpowiedz
@b__g: napisałem to w ankiecie, ale napiszę Ci to jeszcze tutaj. Trochę zwaliliście ankietę robiąc.. zawijanie tekstu? Nie wiem jak to opisać, w sensie że nie widać całości tekstu, tylko fragment. Przez to kilka razy musiałem się cofać, bo gubiłem wątek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@b__g: Dzieki wielkie dla organizatorow. Ankieta wypelniona i czekam z niecierpliwoscia na kolejna edycje! Z mojej strony 9/10 - 9 zebyscie nie spoczeli na laurach( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz