Wpis z mikrobloga

W końcu mam czas, żeby pochwalić się otrzymaną #wykopaczka z #wykopoczta! Na początku serdeczne podziękowania dla autora paczki @SzCzoteckY. Wszystkie upominki celnie trafiają w moje upodobania, widać że przeczytałeś mój opis i dobrze mnie wystalkowałeś, aż za dobrze! ja wcale nie obrażam papieża! ( ͡° ʖ̯ ͡°) Główną atrakcją całej paczki był swojski miut ʕʔ z dziadkowej pasieki wspomnianego mireczka. Jest przepyszny i prosto z plastra, taki jak lubię! Nawet nie musiałem o tym pisać :D
Muszę się przyznać, że nigdy nie jadłem paprykarza szczecińskiego i w sumie nigdy mnie nie zachęcał do spróbowania. Wrzuciłem go do lodówki, może kiedyś ktoś go wrąbie a ja się nawet nie zorientuję że zniknął. Na drugi dzień, ojciec się mnie pyta skąd tu się wziął paprykarz i stwierdził że już nie pamięta jak to smakuje. Otworzył go i mi go jeść zaczął, odważyłem się go spróbować. OMG JAKIE TO DOBRE, hahaha! Tylko dlaczego ten paprykarz szczeciński zrobiony był w Słupsku? ( ͡º ͜ʖ͡º) Niedługo sobie kupię jeszcze albo mi doślij oryginalny!
Dziękuję, za pocztówki! Jak już sobie uzbieram sporą kolekcję z #postcrossing to zajmą honorowe miejsce na mojej ścianie, wtedy cię zawołam żebyś je tam odnalazł :D
Oreo już dawno wrąbane, miśki i milka też, a kukurydzianymi chrupkami zapycham się podczas pisania drugiego rozdziału mojego dyplomu.
Piwko jeszcze nie ruszone, wieczorem idę na plażę i będziemy degustować. Dzięki @meh0wski że kazałeś mu dać dwa piwka, jedno dam kumplowi na spróbowanie :D Uwielbiam takie nieznane browarki!
Jeszcze raz, dziękuje za super paczuszkę! Zapraszam was chłopaki do Trójmiasta, nad Zatoką tak nie wieje jak tam u was :d
Pobierz cebulazord - W końcu mam czas, żeby pochwalić się otrzymaną #wykopaczka z #wykopoczta...
źródło: comment_xgZLxtMYTUe2su7JUTY8WeydBbTXUGOQ.jpg
  • 2