Wpis z mikrobloga

@sucharixx:
crash rate:
iOS 9.3 - 2,4%-2,6%
Android Marshmallow - 2,6%

te gównośmieszki przestały być zabawne z dwa-trzy lata temu, ponieważ oba systemy crashują się podobnie często lub iOS robi to minimalnie rzadziej, co można usprawiedliwić tym, że Android jest szeroką platformą, a Apple tworzy soft pod własny hardware. pozdrawiam.
  • Odpowiedz
  • 2
@sucharixx: ja bym zaspał na egzamin na prawko xD o 6 wyjazd z instruktorem w umówionym miejscu a mnie tata budzi 5:40, patrzę na tel "Aplikacja alarm przestała dzialac"
  • Odpowiedz
  • 0
@mattmurdock: @pietras93: @sucharixx: @devel: Tu wcale nie trzeba wywalać aplikacji budzika - Wystarczy pierdyliard wajch od ustawienia głośności i już jesteś w dupie...

Ops, ustawiłeś sobie "Dzwonek" na 100%, ale powiadomienia i system wyciszyłeś, żeby jakiś janusz w messengerze, albo email cie nie obudził w środku nocy?

No a akurat aplikacja alarmu jest podpięta pod powiadomienia/system czy cokolwiek innego niż dzwonek ( ͡
tellet - @mattmurdock: @pietras93: @sucharixx: @devel: Tu wcale nie trzeba wywalać ap...

źródło: comment_dgrgmV8X9SSdwnodFuHmv2f5MthNjHkE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mattmurdock:
gównośmieszki nadal są zabawne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
iOS 9 - 84% wszystkich aktywnych urządzeń z iOS (dane z kwietnia)
Android Marshmallow - 7,5% wszystkich aktywnych urządzeń z Android (dane sprzed 2 dni, w kwietniu to było 4,5%)

iOS źródło - LINK
Android źródło - LINK
  • Odpowiedz
  • 1
@Shentang: I 6.0 wrzucisz sobie na kilka flagowców + jakieś chinole z serwisem gwarancyjnym na ulicy Pole ryżu 18. Reszta to muzeum, które albo nigdy się nie doczeka, albo wgra DjJanuszexDarkNightlyOcRootedMod v0.9 i będzie k-----a że im się tnie, albo połowa aplikacji się wywala...
  • Odpowiedz
@Tuxedo:
aby bylo fair, musisz wziac pod uwage tylko serie Nexus, ktora opiekuje sie Google, inaczej Twoj argument to inwalida.
Byle chinol moze wziac zrodla z AOSP i wydac gunwosmartfon, ktorego nie bedzie aktualizowac.
@Namiro: chodzi o ogolne crashe, nie budzika. mi tez nigdy sie nie wysypal.
I na wlasne zyczenie: iOS8 vs Lollipop http://bgr.com/2015/02/13/ios-8-vs-android-5-0-lollipop-crash-rate/
tu Android wygral, ups? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz