Wpis z mikrobloga

#bekazkorwina #korwin #bekazlewactwa

generalnie to nie jest wam ludzie trochę szkoda tych idiotów od korwina? dziadek kitnie za 4 lata czy coś i generalnie nic nie osiągnie poza głoszeniem teorii które z rzeczywistością mają niewiele wspólnego, a ci ludzie dalej żyją jakimiś nadziejami wobec niego zamiast głosować na kogoś młodszego/lepszego...

wiecie jaka jest największa beka? że MASA z nich będzie po nim płakała/załamywała się psychicznie/popełniała samobójstwa xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD SERIO

już sobie wyobrażam rozżalonego kuca po przeczytaniu newsa na fejsie hahaha jakie to żenujące to ja nawet nie xD
  • 24
@lavinka: są ludzie na prawicy co nie sa oderwani od rzeczywistości, ja nie będe wam ich wskazywać i tak powiecie swoje, macie już tak wyprane mózgi, z was jest #!$%@? dzieciarnia a nie prawica
@#!$%@?: O tak, dzieciarnia, co ma prawie 40 lat. Nie jestem korwinistką, raczej jestem zmęczona ostatnimi 20 latami rządów na zmianę debili i kretynów.
@#!$%@?: A to już zależy, co kto rozumie przez marnowanie. Jak sobie pomyślę, że najlepsze lata młodości pzresiedziałabym na gównopensji w korporacji, to się cieszę, że żyję po swojemu. ;)