Wpis z mikrobloga

#bekazkorwina #korwin #bekazlewactwa

generalnie to nie jest wam ludzie trochę szkoda tych idiotów od korwina? dziadek kitnie za 4 lata czy coś i generalnie nic nie osiągnie poza głoszeniem teorii które z rzeczywistością mają niewiele wspólnego, a ci ludzie dalej żyją jakimiś nadziejami wobec niego zamiast głosować na kogoś młodszego/lepszego...

wiecie jaka jest największa beka? że MASA z nich będzie po nim płakała/załamywała się psychicznie/popełniała samobójstwa xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD SERIO

już sobie wyobrażam rozżalonego kuca po przeczytaniu newsa na fejsie hahaha jakie to żenujące to ja nawet nie xD
  • 24
@M4ks: nie wiem, nie siedzę w tym tak bardzo, ale wiem, że alternatywy są, w ogóle twoje propozycje są tak specyficzne dla pseudo sarkazmu tego elektoratu, że nie wiem czy dobrze podejrzewam...
@#!$%@?: Nie wszyscy wyborcy to wyznawcy. Poza tym z uwzględnieniem nakładu czasu i pieniędzy, które poniósł JKM w ramach promowania swojej osoby i idei, milion to słabiutki wynik.
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD SERIO

już sobie wyobrażam rozżalonego kuca po przeczytaniu newsa na fejsie hahaha jakie to żenujące to ja nawet nie xD


@#!$%@?: myślę, że bardziej żenujące jest czytanie takich wpisów. Serio Cię bawi to, że ludzie na starość umierają? Umrze Korwin, umrze Kaczyński - ten drugi zostawi Polskę z niesamowitym długiem publicznym, ale beka ale fajnie no nie? ( ͡º ͜ʖ͡º) ale osiągnięcie
@#!$%@?: Kitnie Korwin to kuce znajdą sobie innego bożka do zbiorowych modłów - np Brauna. Zresztą tacy zaruchani ludzie jak Korwin żyją według kamasutry ponad sto lat, więc jeszcze dużo przegranych wyborów przed nim ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ripp1337: Do Korwina właśnie trzeba dojrzeć - chyba bardziej dojrzałą postawą jest korwinistyczne "każdy jest kowalem własnego losu", niż socjalistyczne "czy się stoi, czy się leży, tysiąc złotych się należy". Sam w czasach, gdy jeszcze nie miałem praw wyborczych popierałem wszelkiego rodzaju socjalistów, ale później zrozumiałem, że pieniądze nie rosną na drzewie, a żeby rząd mógł dać 500 zł, to najpierw musi zabrać 700.

@#!$%@?: Teorie Korwina mają więcej wspólnego z
nie wiem, nie siedzę w tym tak bardzo


@#!$%@?: Niestety nie tylko nie siedzisz w tym, ale nawet nie stoisz obok tego. Najśmieszniejsze jest to, że to ty jesteś idiotą, nie wiem jeszcze od kogo, ale na pewno idiotą i to mi ciebie jest żal. Jak Korwin będzie żył 100 lat to przecież się załamiesz psychicznie i będziesz nadal męczył wykop takimi żenującymi komentarzami. Bo stosunek emocjonalny do Korwina masz ewidentnie fanatyczny,