Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@?ą niektórzy pacany za kierownicą a zbieg okoliczności jest taki, że każdy kierujący jest młodym #!$%@? #!$%@? za kierownicą 15 letniego lub więcej auta. Dziś wracam z trasy, dwupasmowa ekspresówka, tempomat ustawiony na 120km/h i 60km do domu. Cały czas prędkość wacha się między 118km/h a 121km/h bo nierówny teren więc te tempomaty nie są idealnie dokładne. NIE BYŁO ANI JEDNEJ TRASY w tym roku w weekend aby jakiś imbecyl nie #!$%@?ł i nie wyprzedził tylko po to abym ja na tym #!$%@? tempomacie musiał go za chwilę wyprzedzać. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby za KAŻDYM #!$%@? RAZEM byli to kolejno: VW Golf 4, VW Golf 3, VW Passat B5, Audi A4 B5. BMW zdarzyło się tylko raz, TYLKO RAZ! Rozumiecie? Powoli odchodzi się chyba od stereotypów BMW, ale z BMW było 2 lata temu. Mało tego, dzisiaj taki imbecyl wyprzedził mnie dwa razy swoim 1.9TDI Golf 4, kiedy chciał to zrobić trzeci raz to już się #!$%@?łem i systematycznie wciskałem ten gaz do podłogi, kiedy prędkość osiągnęła magiczne 170km/h to idiota odpuścił i jak posłuszne zwierze trzymał się z 50 metrów za moim samochodem. I przez 5km grzecznie jechał za mną a po chwili już się oddalał bo pewnie zbijał prędkość do 90km/h aby zejść poniżej trzech litrów spalania.
W tygodniu nigdy takie sytuacje się nie zdarzają tylko zawsze wtedy, kiedy wracasz albo jedziesz na wypoczynek to młodzież chce zaimponować swoim znajomkom w starym parchu, że ich 1.9TDI idzie lepiej bo jest po czipie. Czasami mam chęć ich pozabijać na tej drodze.

#motoryzacja #prawojazdy #kierowcy #bekazpodludzi
  • 3