Wpis z mikrobloga

śmiecham z tych co się boją matury. Mnie to w sumie rybka czy zdam czy nie, mój ojciec ma firmę, która będzie moja w przyszłości, a teraz po LO i tak mam tam pracę za 3 tysiące na rękę. Przyszłość jest moja.

#matura
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kawa-i-p-------y: nie ma czego, niczego w życiu się nie dorobiłeś i polegasz na tym, że ojczulek ci przepisze firme( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale ubaw bo inni chcą dobrze napisać maturę i iść na studia, gdyby nie oni to ch*j wie kto by cię leczył w przyszłości, więc szacunku trochę.
  • Odpowiedz
Nie zazdroszczę ci, uwłaczał by mi taki układ. No ale jak się jest podludziem bez żadnych ambicji


@Jebudu: co jest uwłaczającego w prowadzeniu rodzinnego biznesu? brakiem ambicji jest chęć rozwoju rodzinnej firmy? mam się pociąć z tego powodu, że nie jestem wieśniakiem z blokowiska?
  • Odpowiedz
@kawa-i-p-------y: Rozwijanie rodzinnego biznesu, och jak to ładnie brzmi. Prawda jest natomiast taka że bedzisz płynął na tym co wypracował twój rodziciel. A z twojej postawy i brak szacunku do innego człowieka świetlanej przyszłości ci nie wróże.
  • Odpowiedz
brakiem ambicji jest chęć rozwoju rodzinnej firmy?


@kawa-i-p-------y: Brakiem ambicji jest wejście na gotowe i przejęcie czegoś, co ktoś inny stworzył od podstaw ciężką pracą.

nie jestem wieśniakiem z blokowiska

Jeśli drwisz z ludzi, którzy chcą się wykształcić i sami dojść do tego co ty masz bez żadnego wysiłku, to dla mnie jesteś wieśniakiem z blokowiska.
  • Odpowiedz
@kawa-i-p-------y: Nie wkładaj w moje usta czegoś czego nie powiedziałęm. Mi nie odpowiadał by taki układ. A sukces twojego ojca nie czyni cie człowiekiem wyższej kategorii na jakiego sie kreujesz
  • Odpowiedz
  • 1
I po co mu odpowiadacie,mentalnie jest gimbusem i nie ma co mu odpowiadać. Rozumiem osoby które pracują w rodzinnych firmach itd ale on myśli że pójdzie i dostanie 3 tyś za nic,może i tak będzie ale to oznacza że jest typowym pustakiem,nic nie reprezentującym. Żal mi takich osób,jak najdalej od takich ludzi.
  • Odpowiedz
@kawa-i-p-------y: O, i to rozumiem, bananowa młodzież powinna tyrać w biznesach swoich starych, żeby zapracować na to, co kiedyś odziedziczą (jak to jest myśleć o śmierci rodziców pod tym kątem?), a nie przyczyniać się do utrzymywania g---o-uczelni z g---o-kierunkami, gdzie mogą spędzać czas na imprezowaniu i ćpaniu k-----y, ruchając laski lecące na ich Golfy GTI.
  • Odpowiedz