Wpis z mikrobloga

elo mircy,
z jakich lapków korzystacie na codzien?
ja korzystam z tych co maja 11.6 cala.
do pracy mam acer v5-171 i5 3317u 6gb i 120gb ssd
a ostatnio swojego rozowego przesiadlem ze starego fudżi-zimensa 15.6 cala na acer v3-112p z n2840 4gb 1tb hdd i dotykowym ekranem.
Malo spotykane ale bardzo fajne netbooki/laptopy, szczegolnie ten z dotykowym ekrane i zywotnoscia na baterii 7h ;-)
#laptopy #pokazlaptopa #elektronika
Pobierz wielq - elo mircy,
z jakich lapków korzystacie na codzien?
ja korzystam z tych co maj...
źródło: comment_C3EQDLwjLtqWDVz7zhihGparC99Azfuh.jpg
  • 17
@wielq: Dell precision M4800, 15,6 cala, matowa matryca. i7, quadro k2100, 16 gb ramu
Mamy w firmie jeszcze 4 takie i są świetne. Do tego 3 lata gwarancji NBD więc w razie awarii sprzęt naprawiany prawie od ręki u nas w biurze. Bateria trzyma od 1 godziny(maksymalne obciążenie) do 5/6 godzin przy oszczędnym trybie.
@wielq: powiem tak, że z lapka korzystam prawie non stop (praca/uczelnia) ale w domu mam starą stacjonarke. Nic nie zastąpi stacjonary w dziedzinie komfortu i ceny. Staroć na Q6600 wykrecony ja 3,8, 8GB ramu, grafika ze średniej półki za ~600zł kupiona 2 lata temu, 2 monitory. Działa nie psuje się, a jak wymienić to jedną rzecz i po sprawie. Jakbym miał kupować lapka to albo szukalbym uzywanego biznesowego po leasingu albo
@wielq:
Ja mam acer v3-771g a pasek samsung np-r540
Wczoraj dołożyłem w końcu drugą kość 4GB i zaraz zamawiam ssd.
W sumie świetny lapek jak dla mnie, przy zakupie najbardziej mi zależało na ekranie 17,3" FHD matowym.