Wpis z mikrobloga

Myślę, że ots właściwie padł, ponieważ znalazło się parę graczy, którzy nie mogli pogodzić się z brakiem chęci na naukę czy pracę i czas poświęcali biciu levela w celu uzyskania przewagi nad innymi. Następnie czyszczenia wszystkich nieswoich z listy graczy online. Nie zostało wprowadzone PVP za zgodą obu gildi i takie słabe jednostki psychicznie jak ja, które darowały sobie kolejne ponowne wbicie levela opuściły ten serwer na wieki. Jeszcze te nadzieje, że w wakacje ktoś wróci, beka xdd
#mirkots
  • 31
@kot_jarka: i co w tym zlego? Tak juz wyglada zywot ots, to nie wina gry, a ludzi. Nalogowych graczy jest kilkunastu, reszta to ludzie, ktorzy graja tylko czasami i na poczatku maja troche checi, ale potem odpadaja. Wykopki maja rodziny/prace/inne hobby, nie da sie mie caly czas 200 online
@kot_jarka: noo, z takim serwerem z takimi stage'ami i z taką społecznością 3 miesiące to taki optymalny w miare czas. Na początku znowu wejdą wszyscy (nie tylko wykopki) zrobić dominando, po miesiącu zostanie połowa, i powoli ta ilość będzie spadać - chyba, że będą mieli co robić, i dlatego na reset PRZED wakacjami raczej nie ma szans, bo, jak na wykopie wspomniała czufi, w wakacje marahin i ona będą pracować nad
Najlepsze jest to, że Wy myślicie, że w wakacje ots będzie w takim samym stanie jak teraz i "po co ktoś miałby wracać". Toć nie będziemy otwierać otsa tylko dlatego, że są wakacje. Mamy na niego pomysł, który najpierw musimy zrealizować.
@kot_jarka: No nie wiem, ale wydaje mi się ze za szybko osiągnąłem wszystko co można było zdobyć, questów nie mam do zrobionia, eq też najlepsze, a expienie tylko po to zeby mieć 300 lv nie widzę w tym sensu ( ͡° ʖ̯ ͡°) skoro to serwer RPG
@szpecek: za szybko nie koniecznie, dlatego że są rate'y duże. Po prostu nie ma contentu tyle. Czy ty masz 100lvl czy 300lvl nie ma to znaczenia. Braku contentu nie przeskoczysz ani resetem ani zmianą rate'ów