Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema, chciałbym się was zapytać o jedną rzecz - #rozowepaski, #niebieskiepaski.

tl;dr


Mam 21 lat, drugi rok studiów no i od pierwszego roku studiów pomyślałem, że trzeba się trochę ogarnąć :P Zacząłem chodzić na siłownie, lepiej ubierać, perfumy itd. Z ryja podobno nie najgorzej, pracuję za około 4k, więc nie jest źle. Stosowanie rok diety + siłki dały efekty, mięśnie są i kaloryfer jakiś też. Problem jest jeden - jestem prawiczkiem. I teraz tak, mam 3 możliwości:
1) Znajdę sobie dziewczynę, co raczej nie powinno sprawić problemu. Nie mówię, że w jeden dzień, ale kiedyś na pewno.
Niestety ten pomysł trochę odpada ze względu na to... że nigdy nie było into seksy! Tak, nie wiem czy to prawda czy nie, może na wykopie się za dużo naczytałem co różowe wypisują, ale podobno pierwszy raz w łóżku z prawiczkiem jest straszna #!$%@? i nie chcę, żeby ośmieszyć się przy mojej przyszłej dziewczynie. Jestem wrażliwy i trochę czułbym się źle, gdyby jej się nie podobało i bym jej o tym powiedział (że prawiczek here). Niby uczucie itd. i że jak się kogoś kocha to nie ma znaczenia, ale chciałbym jednak mieć doświadczenie zanim poznam dziewczynę i się ośmieszę.

2) Tinder
Tutaj tym bardziej nie będzie kłopotu. Jednakże, też nie chciałbym się ośmieszyć. Niby przypadkowe laski, ale źle znoszę hejt jak już wyżej pisałem, byłoby mi smutno.

3) Roksa
Hajs mam, ale szczerze... Pierwszy raz TAM? W ogóle brzydzę się takim czymś, nigdy o tym nawet nie pomyślałem. Ale tutaj mógłbym otwarcie powiedzieć, że jestem prawiczkiem i w sumie chciałbym się nauczyc jak to najlepiej robić i jak zadowolić kobietę :P Problem tutaj moralny, bo dla mnie korzystanie z takich usług to jak strzelić sobie w stopę...

Myślę, żeby się przełamać i opcja numer 2, ośmiesze się parę razy i tyle. Numer 3 w ostateczności, ale no nie wiem ._.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 60
Niby uczucie itd. i że jak się kogoś kocha to nie ma znaczenia, ale chciałbym jednak mieć doświadczenie zanim poznam dziewczynę i się ośmieszę.


@AnonimoweMirkoWyznania: I będziesz żałował, że pierwszy raz dokonał się z jakąś obcą rurą, zamiast bliską Ci osobą.
Nie wyobrażam sobie, jaką pustotą umysłową musiałaby się wykazać dziewczyna która wyśmiałaby Cię, bo nie masz doświadczenia,
Kasztan: #!$%@?, kolejny, który się naczytał wykopków i naoglądał telewizji, gdzie każdy 17 latek to bóg seksu.
Ja pierwszą dziewczynę znalazłem w wieku 23 lat, pierwszy raz uprawiałem seks właśnie z nią i jakoś nie było żadnego problemu.
W byciu prawiczkiem mając 21 lat nie ma nic złego...

Nie idź na żadne #!$%@? czy nie śpij z laskami 'na jedną noc', najfajniej ten pierwszy raz przeżyć z kimś o kogo długo
czak: @rdza:

Nie wyobrażam sobie, jaką pustotą umysłową musiałaby się wykazać dziewczyna która wyśmiałaby Cię, bo nie masz doświadczenia


musiałaby być po prostu zwykłą dwudziesto(kilku)letnią dziewczyną po swoim pierwszym razie

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam obserwujących:

musiałaby być po prostu zwykłą dwudziesto(kilku)letnią dziewczyną po swoim pierwszym razie


@AnonimoweMirkoWyznania: Cóż, dziewczyny z mojej rzeczywistości poczułyby się najwyżej onieśmielone, ale nigdy rozbawione czy zażenowane tym, że facet jest prawiczkiem.
Ale czasem jak czytam wypokowe historie to się zastanawiam, czy świat jest rzeczywiście tak #!$%@? i okrutny i tylko ja żyję w jakiejś bańce gdzie ludzie się szanują i w najgorszym razie posiadają szczątkowe poczucie empatii, czy może jest odwrotnie...
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale czekaj. Chciałbyś być z dziewczyną, dla której liczyloby się, z iloma spales i ktora patrzylaby na Ciebie tło przez pryzmat Twojego doświadczenia łóżkowego?
Ja bym z kimś takim być nie chciała i tym samym nie przejmowalabym się zdaniem takiej osoby na mój temat.

Seks sam w sobie nie powinien być celem.
Może obecnie nie jest to bardzo popularny pogląd, ale dla mnie jest tylko jednym z elementów udanego związku.
@AnonimoweMirkoWyznania: czy ty sobie żartujesz, kolejny jakiś bajt? Znajdź dziewczynę, idźcie do łóżka, tyle. Znam facetów co mieli 10 partnerek, a i tak są #!$%@? w seksie. Właściwie to im mniejszy przebieg tym lepiej - kobieta nigdy nie zostawi faceta, który będzie dobry w łóżku, a doświadczenie najlepiej zdobywać razem, w parze. Plus znam mnóstwo dziewic w twoim wieku, więc nie będzie tak źle.
Różowy pasek: Przestań, o czym Ty w ogóle myślisz. Kiedyś będzie czas na wszystko. Jeżeli ktoś się śmieje z takich rzeczy, to jest pustym idiotą /pustą idiotką. Nie puszczaj się, stary, bo na pewno kiedyś poznasz kogoś, kto stanie się dla Ciebie ważny i będzie pięknie.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
Wołam obserwujących:

Anon: Ja miałem swój pierwszy raz z roksaną na 23lvl. Nie żałuję i jestem z tego zadowolony. Najpierw upatrzyłem sobie 2 sprawdzone panie na garsonierze, ale żadna nie odbierała więc wybrałem jakąś losową, która mi się podobała na zdjęciach. Na szczęście dobrze trafiłem. Laska w moim wieku, studentka, ładna, ze zdjęć. Zaliczyłem 3 spusty w ciągu godziny, lód/od tyłu/69. Polecam takie stracenie prawactwa. Od tamtej pory chodzę regularnie 2-3 razy w
ex-prawiczek: jestem od roku we wspaniałym związku, moim pierwszym związku
moja obecna dziewczyna wiedziała przed pierwszym seksem, że jestem prawiczkiem, nie byłbym w stanie ukryc tego przed nią
cholernie się cykałem, ale jeśli się kochacie i przy okazji będziecie na siebie cholernie napaleni to wszystko pójdzie ok ;)
nie bój się przedwczesnego wytrysku, dla bezpieczeństwa zwal sobie przed ;)

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
Wołam obserwujących: