Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy wasi ojcowie w wieku ~50-60 lat to też takie zakute łby?
Czasem wpadnie na tak durny pomysł i odwala imby w jego obronie, że aż czuć zażenowanie większe niż po obejrzeniu polskiego kabaretu.
Każdy jego pomysł jest najlepszy, a próba wytłumaczenia mu, że może jednak niech tym razem nie odwala cyrku odbierana jest chyba jako zamach na życie dumę i honor, bo włącza się tryb "nie to nie zaraz będziesz coś robić sam/sama, hurr durr, a ja zostaję w domu, ciśnienie lvl max". Teraz wymyślił, że skoro jest ciepło to nie założy marynarki do garnituru, tylko schowa ją do torby (super pomysł #!$%@?, po kilku godzinach w torbie będzie wyglądać jak marynarka z pomocy dla powodzian), przy czym oczywiście ma zamiar założyć kurtkę xD
Pomijam takie głupoty jak ciągłe krytykowanie pomysłów moich, mamy albo innych bo wie lepiej, zawsze #!$%@? musi być najlepszy.

#rodzina #ojcowie #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: U mnie jest na odwrót, ojciec bardzo mnie słucha (jedyna córka wiec może cos jest na rzeczy). Ale on jest taki strasznie bez własnego zdania i mimo ze oddalabym za niego życie to nie chciałabym miec faceta takiego jak on. I mimo właśnie wieku 60 lat nie zamyka sie na czyjeś sugestie bądź lepsze doświadczenie. Ale bardzo wiele ludzi w tym wieku wie lepiej i niczym nie przetlumaczysz. Z moją
@AnonimoweMirkoWyznania: u mnie to samo. Ciagle wpada na genialne pomysly idealnego biznesu, a jakiekolwiek realne spojrzenie nawet w celu pomocy realizacji uwaza za malkontenstwo. Juz nawet nie bede wymienial, ale jeden z przykladiw to firma wynajmujaca wedkarzom lodki. Oczywista oczywistoscia jest, ze najpierw wypadaloby zrobic wywiad srodowiskowy - czy w ogole wedkarze by wynajmowali je, jesli tak, to za ile, czy woleliby z silnikiem spalinowym, czy wiosla za nizsza cene itd.