Wpis z mikrobloga

@Vasek: do 2 tury jest 6 dropów, a 4 stwory za 2 many to jednak jest za mało(z czego jeden 1/1, którego raczej chcemy później zagrać niż w 2 turze). Ja bym brał dwójkę tutaj(mimo ze czwórka jest świetna)
@Vasek: @anotnio20 Ma racje, dwójek jest zdecydowanie za mało, bo skarabuesz to w praktyce drop za 5 many, a Ancestral Knowledge jest tak słabe w 2 turze że lepiej użyć hero power, więc w sumie 3 dobre 2 dropy, zdecydowanie za malo bo ich ilość powinna oscylować w liczbie około 6-8. Jest jeszcze broń, ale to jest dość specyficzna sprawa, bo jednak może być za wolna, a użycie jej na 2
@antonio20: Tak, tylko jak jest na ręce. I zauważ, że to jest inny arena run :P
@Lewo: Ja bym brał regentkę, bo nerubiański musiałby być martwą kartą w ręce, żeby wyszło z niego value. :P
@Lewo: Ten 6 4/4 jest wbrew pozorm bardzo dobry szczególnie kiedy masz go w ręce startowej, bo 4/4 na 3 turze, a potem jeszcze lepiej. Ja bym brał go, szczególnie że inspire jest słabe na rogalu.
@Lewo: Wiem, że za późno piszę ale nikt nie wspomniał o ważnym fakcie. Wybierając karty zakładamy, że chcemy je zagrać w tej turze, w której będziemy mieć tyle many co koszt karty. Faceless jest za 4 many + overload 2, więc w 5 turze zostaniemy z 3 kryształami. Patrząc na Twoje karty za 3 many to zazwyczaj nie będziesz mógł sobie pozwolić na takie spowolnienie, bo przeciwnik tą piątą turą wygra