Wpis z mikrobloga

#aankieta #podrywajzwykopem #zdrada #mezatki
Pytanie dotyczące pukania kobiety, która jest mężatką i ma dzieci w wieku 5-15 lat.
zloty_wkret - #aankieta #podrywajzwykopem #zdrada #mezatki
Pytanie dotyczące pukania...

źródło: comment_jxg0QDG5ZWWMKhD0cglBcIPgvTEfYqN2.jpg

Pobierz

Czy pukanie mężatki i matki małych dzieci jest moralne?

  • można jak najbardziej, jeszcze jak 20.7% (871)
  • jej sumienie, jej życie i jak chce się puszczać to mój penis nie ma nic przeciwko 30.3% (1277)
  • niemoralne 20.7% (871)
  • oboje jesteśmy jednakowo winni w tej zdradzie 12.1% (512)
  • nie mam zdania / sprawdzam wyniki 16.2% (684)

Oddanych głosów: 4215

  • 29
@zloty_wkret: ja bym się czuł bardzo źle z czymś takim. Wyobraź sobie sytuacje, że kiedyś spojrzysz tym dzieciom w oczy, wiedząc, że przyczyniłeś się do rozpadu małżeństwa ich rodziców, co jak pokazuje wiele badań jest jednym z najbardziej stresujących dla dziecka przeżyć. Choć oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że to matka tych dzieci jest tutaj głównym winowajcą (choć oczywiście takie sytuacje potrafią być niesamowicie skomplikowane i często tak naprawdę trudno
@zloty_wkret: pukanie czyjejś panny musi być super, tak pewnie wielu samców sobie myśli. Tylko jakby im przyszło się dowiedzieć, że ktoś rucha ich dziewczynę/żonę to pewnie nie byłoby już takiego zrozumienia dla "kolegi po fachu". Generalnie nie mam zdania, bo pytanie jak naprawdę mają się sprawy w danym przypadku ale jednak wolałbym w tej kwestii nie czynić drugiemu co mnie niemiłe.
@zloty_wkret: @Magik_Antonio: Moim zdaniem oznacza to jedynie, że nie potrafisz utrzymać siusiaka w spodniach. Kolejnym tematem jest to, że kolesie pukający mężatki to zazwyczaj cipeczki, które prędzej popuściłyby w portki na rzadko, niż stanęły przed jej chłopem z tekstem - "Ej koleś, pukam ci żonkę, diluj z tym". Nie mówię, że to coś złego - obie strony chcą, ok, mongamia ssie. Tylko jak coś się robi, to warto mieć odwagę