Wpis z mikrobloga

  • 10
#uk

#innvwszkocji teraz #innvwanglii

No to oficjalnie stałem się beneficjentem skarbu królowej Elżbiety :)

Razem z moim #rozowypasek mieliśmy wczoraj wizytę w Job Centre plus. Mieliśmy pogadanke jak i gdzie szukać pracy, co powinniśmy robić by poprawić swoje wyniki w szukaniu pracy oraz co może nam urząd zaproponować by nas doszkolic.

Przysługuje także nam prawo do zasiłku, ile? Nie mam pojęcia wg. Internetowych kalkulatorów do 900f oczywiście ta kwota jest zmniejszana i uwzględniane są nasze oszczędności, zdolności do znalezienia pracy, aktualne bezrobocie itp itd. Wszystko powinno się okazać w ciągu 10 dni, bo wtedy powinna pierwsza kwota wpłynąć na moje konto.

Panie urzedniczki mega smieszkowe, przy moim stanowisku siedziała główna dyrektorka JCp. Posmialismy się, ja je trochę zagadalem i całe spotkanie się przedłużyło o dobry kwadrans.

Następna wizytę mamy umówiona na 9 maja i do tego czasu musimy zdać relacje co zrobiliśmy do tego czasu w sprawie poszukiwania pracy.

Dostaliśmy też papiery, książeczki i inne #!$%@? by lepiej szukalo nam się pracy.

Paniom pochwalilem się że w środę mam spotkanie ws. pracy w #suffolk te się ucieszyly i życzyly mi szczęścia.

#emigracja
innv - #uk 

#innvwszkocji teraz #innvwanglii

No to oficjalnie stałem się beneficjen...

źródło: comment_mWgpkktVZOg0c8Hru2dGMfj1XiZian8P.jpg

Pobierz
  • 5