Wpis z mikrobloga

Co się wczoraj #!$%@? to nawet nie.
Poznalem fajną #rozowypasek lvl 24 zabawna, ładna no lux dziewucha. Znamy się miesiąc i wszystko jak trzeba więc przyszła ochota na #seksy Ona twierdzila, ze jest dziewicą, ja nauczony doświadczeniem nie uwierzyłem. Podczas zbliżenia okazało się jednak, że mówiła prawde. Pojawł sie ból, grymas na twarzy, krew na prześcieradle i prośby bym zaniechał tychże czynności mimo mojej dużej delikatności. Usłyszałem od niej, że jak mozna to lubić, powiedziała mi, że jest do dupy i przepraszała mnie pół nocy. Oczywiście zachowałem się jak trzeba,wspierałem ją i pocieczałem. Dziewczyna się jednak dalej obwinia za to, ze jest tak ciasna że nie mogę w nią wejść. Pierwszy raz jest truny i to normalne, że są komplikacje. Bardzo to doceniam, że to właśnie mnie obdarzyła takim zaufaniem i spędziła ten moment ze mną. Ale teraz chyba czeka nas jeszcze trudniejszy moment bo #rozowypasek się zniechęcił i sytuacja nie napawa optymizmem. Spróbuję rozwiązać to jak najlepiej. Trzymajcie kciuki. Ale, że dziewica lvl 24? #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 45
  • Odpowiedz