Wpis z mikrobloga

Ale historia z wczorajszego wieczora. Wysiadłem z Metra Świętokrzyska i udałem się na przystanek autobusowy. Podchodzę, a tam jakaś kłótnia młody chłopak i jaka kobieta koło 35 lat, obok siedział pan koło 65 lat. Wyglądało jakby widzieli się pierwszy raz. Kobieta naskoczyła na chłopaka tekstami w stylu:
-co za znieczulica w tym #!$%@? kraju, co ty możesz wiedzieć o życiu gówniarzu, ja jestem córką polityka PiS, mi zmarło kilka najbliższych osób, więc co ty możesz wiedzieć?
Chłopak:
- Ch: czemu pani mnie wyzywa od gówniarzy (i coś jeszcze,sam nie pamiętam)
- K: To przez takich jak ty wygrał ten #!$%@? PiS, ja #!$%@? wiemco to za ludzie, oni na klęczkach pójdą do kościoła,a potem i tak cię zabiją (no myślałem, że #!$%@?) jutro pójdę chyba do mediów przekazać jak się zachowują pisiory, #!$%@? znieczulica w tym kraju, za poprzednich rządów było kiepsko, ale teraz to jest jeszcze gorzej. To przez takich idiotów jak ty wygrały te pisiory.

No #!$%@? zaczynam się śmiać bo ta sytuacja wydawała się nieprawdopodobna.

- Ch: #!$%@? ja nienawidzę każdego socjalizmu, zarówno laickiego jak i chrześcijańskiego (może nazwał go inaczej, ale nie pamiętam), a spośród osób na przystanku kto inny jest idiotą (chyba wyborca JKM :))
- K: to przez ciebie gówniarzu jest tak jak jest i nawet 10 złotych nie ma kto pożyczyć,a ja nie mam portfela (chyba zgubiła)
W końcu wtrącam się do kłótni, bo i ja zostałem nazwany gówniarzem:
Ja:
-Niech pani nie nazywa kogoś gówniarzem, bo to chamstwo, ja mam 30 lat (mam mniej), a pani jakieś 35 i co już można nazywać kogoś gówniarzem, przecież to niewielka różnica.
- K: jesteś jeszcze młody, a my żyjemy w tym #!$%@? kraju, gdzie panuje znieczulica (dodała coś jeszcze, ale zapomniałem)
- Ja: Jak się pani nie podoba to można wyjechać, droga wolna, jeśli tu się nie podoba.

Podjechał autobus,wstałem, kobieta również i udała się do tylnich drzwi i po drodze popchnęła tego chłopaka, także #feminizm i #rownouprawnienie mocno. Wsiadłem w autobus, chopak życzył mi miłego wieczoru, co odwzajemniłem.Pojechałem z tą kobietą, ona z tyłu żaliła się komuś na całą sytuację.

#warszawa #tuestory #patologiazmiasta #logikarozowychpaskow chyba też pasuje
  • 7