Wpis z mikrobloga

@LugVan: wg mnie wyglądasz #!$%@?. Taki buntownik na siłę ale zupełnie bez gustu i jakiegokolwiek sensu i konsekwencji. Ale to Ty i Twój outfit, więc jeśli ty uważasz że jest w porządku to jest w porządku. ;) tylko nie narzekaj potem na brak zainteresowania ze strony różowych.
  • Odpowiedz
@LugVan: miej wywalone na to co cwaniaczki piszą, po latach przynajmniej się posmiejesz ze zdjęć z tego zakończenia, tak samo reszta osób z klasy. Śmiać mi się chce jak czytam, że 19 lat to taki poważny wiek, że najlepiej we fraku się zjawić na tak niesamowitej "gali", którą jest zakończenie roku, bo "PROFESOROWIE" krzywo spojrzą. Mam nadzieję, że nie posluchales mirkow i wyszedłeś w tym, w czym planowałes.
  • Odpowiedz
  • 2
@LugVan: Wykopki, dziwne istoty. Napiszesz, że gość w obcisłych rurkach to pedal, to się oburzają. Gość nosi wydziergany różowy szalik i fioletową czapkę to spoko, ale ty ubrałeś sobie krawat w tygryska to już #!$%@? xDD
Leczcie się na mozg zjeby i wyjdźcie z domu bo już przeczycie sami sobie. Zakończenie techbazy to nie jest jakaś istotna sprawa.
Może i powinieneś wdziać się w garnitur, ale tylko "powinieneś". Wiem, że
  • Odpowiedz