Wpis z mikrobloga

@LugVan: Ziomek nie przejmuj się, jest spoko tylko włóż koszulę do spodni. Jest tu taki festiwal #!$%@? że przekracza wszelkie normy, te osoby ktore smieja sie tu naglosniej jestem w 100% przekonany że są zwykłym szarymi myszami z 1 ławek. Gdyby na tym zdjeciu byla goraca laseczka w miniówce i taka sama koszula z krawatem u góry, byłby festiwal stulejków, a tak to się pośmieją. Nie wiem poza krawatem i
  • Odpowiedz
@LugVan: O jak szanuje za wywołanie nieziemskiego bólu dupy u wykopków XD

Karawat z tygryski?! - hurr durr czarny klasyczny byłby lepszy nie jesteś w podstawówce!!!!!!! HEHE TY METALUCHU!!

Omujborze zainwestuj w nowiczeaniejszy fason koszuli i koniecznie załóż pantofle ze skóry aligatora - zakończenie roku poważna sprawa. PZYPOMINAM NIE JESTES W PODSTAWUWCE!! Trampki serio? Hehe załóż jeszcze sandały - BK

A TAK SERIO, #!$%@? WAS POWINNO OBCHODZIC #!$%@? JAK GOŚĆ
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
Cała klasa w marynarkach. Jako jeden jedyny wyglądający inaczej reprezentuje swoją klasę. czuje dobrze człowiek
  • Odpowiedz
@LugVan: szanuję mocno, nadajesz koloru w tym smutnym kraju, gdzie każdy powinien wyglądać tak samo i broń Boże przed wychyleniem się z szeregu.
+ co ci neofici mody męskiej mają w glowach xD zachowują sie identycznie, jak smakosze piwa. nie minie duzo czasu, a i oni staną sie, tak samo, pośmiewiskiem
  • Odpowiedz
@LugVan: o tempora, o mores. Kiedys to sie czlowiek z szacunkiem ubierał, w garnitur elegancko. A teraz nonszalancja kompletna w stosunku do ludzi, ktorzy was edukowali.
  • Odpowiedz
@LugVan: Olej opinie frajerów koleżko, idź jak chcesz. Ja na jedną z matur poszedłem w szortach i koszulce affliction bo grałem koncert pół godziny przed jej końcem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz