Wpis z mikrobloga

@TheSznikers: co prawda nie incydent, ale chcialbym narzeknac na zbyt duzo rozmow na teamspeaku w trakcie wyscigu. Aaa, no, i ta siarczysta #!$%@? - zdemoralizowala mi kilkuletnich sasiadow zza sciany, a pewnie i tez tych z bloku na przeciwko.
  • Odpowiedz
@iAdamM: oj raz mi się zdarzyło ;p o raz za dużo!(,) Baaardzo ciekawe doświadczenie i szkoła życia była dla mnie wczoraj. Dzisiaj sąsiadka się pytała co się stało wczoraj ;d Powiedziałem, że tej historii i tak nie zrozumie;']
  • Odpowiedz
@podli:

Dzisiaj sąsiadka się pytała co się stało wczoraj ;d Powiedziałem, że tej historii i tak nie zrozumie;']


haha grubson ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ma się co dziwić, że ludzie nie kumają nagłego krzyku kurva, ale to są właśnie emocje( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@TheSznikers Jakieś ostrzeżenia dla osób nieprzestrzegających niebieskich flag? Oglądałem relację na tubie i co najmniej ze 2 razy był problem przy dublowaniu, raz to nawet zawodnicy z tego samego teamu sobie przeszkadzali. Od wyścigu na Silverstone w zeszłym sezonie jestem uczulony na tym punkcie (,)
  • Odpowiedz