Wpis z mikrobloga

@Popek123: Co zrobiłeś że dali Ci cisco? Jak ostatnio gadalem z serwisantem, to niby tylko dla firm... 2 dni temu był, nie było neta, teraz wróciłem do domu i zmowu nie ma, #!$%@? mnie oni!
@mxkilla: Kończyła mi się umowa w czerwcu. Wysłałem wypowiedzenie, zadzwonili z DUK, powiedziałem im że idę do Orange, bo mają światłowód u mnie i dobra ofertę. Koleś zaproponował od razu WRU XX. Powiedziałem, że bez Cisco nie ma szans na umowę. Podpytał dział techniczny i mam. Teraz mam MaxHD + 250mb + multiroom + cinemamax za 96 zł :)
@Popek123: Kuźwa to chyba nie walczyłem za ostro, 250mb + max HD bez multi i bez cinemamax 99pln :( następnym razem trzeba lepiej się targować. Poprzednio płaciłem 137 za 120mb + pakiet selekt chyba, jak powiedziałem że odchodzę pani zaproponowała mi zestaw za 150pln wysmialem ja i wtedy zaczęła lepiej kombinować ;) co z tego jak znowu nie mam neta...
No tak zrobiłem, ale widzę że mogłem ich bardziej przycisnac, dzwonilem właśnie i pani powiedziała że jest awaria i zajmie im to kilka dni! Co #!$%@?? Wali mnie że długi weekend nie płacę za to żeby usługi nie było, jak nie ogarną dzisiaj składam reklamację, bo to lekka przeginka...