Wpis z mikrobloga

Cześć mireczki i mirabelki!

Długo się tu ukrywaliśmy, aby nie startować z pozycji #zielonka. Niedawno wystartował nasz portal www.Tagowisko.com, więc zamknęli mnie w piwnicy i nie wyjdę stąd, dopóki nie powiem Wam, czym się zajmujemy i czegoś Wam nie rozdam. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zasada działania jest prosta:

1. Dodajecie problematyczne zadanie.
2. Inni użytkownicy oferują za ile cebulionów je zrobią.
3. Akceptujecie ofertę na podstawie współczynnika cebuli/recenzji innych mireczków/czasu.
4,76 % Korwin
6. Wracacie do piwniczenia, jak ja teraz, a jak jesteście #wygryw to na imprezkę z #rozowepaski lub #niebieskiepaski
7. ???
8. Zadanie wykonane, a wygrywy nawet zaliczają podwójnie ( )

Oczywiście, jeśli jesteście z #polibuda lub macie po prostu dużą wiedzę i umiejętności, którymi ja się nie mogę pochwalić, to Wy wykonujecie zadania i zgarniacie cebuliony ( ͜͡ʖ ͡€).

No dobra.. ale co będziecie tutaj robić?

( ͡ ͜ʖ ͡) Wypoczywać w pracy, rozdawać doładowania kont za rzeczy, które wpadną w oko ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°), comiesięczne duże konkursy, w których wygracie świnki-skarbonki oraz kubki pełne tagów. Podzielimy się również z Wami ciekawostkami, które znajdziemy. Zapraszamy do obserwowania! ( ͡º ͜ʖ͡º).

Teraz to, na co czekaliście:

Stało się już tradycją, że firmy, które wkraczają na mirko robią Wasze ulubione #rozdajo - nie będziemy przerywać tej tradycji, jednak z drobną modyfikacją… Miejsca na podium są 4. Czemu? #botag, a zasady są proste:


1 i 4 miejsce otrzyma świnkę skarbonkę, pozostali 20zł do wykorzystania u nas. Zieloni i #bordo również mile widziani. ( ͡º ͜ʖ͡º)

P.S.


Pobierz
źródło: comment_6KjJdgOEhPIdWc4B69ru1qtueuQ68f5e.jpg
  • 38