Wpis z mikrobloga

@zygmunt_III_waszka:
@podbrodek:
odwieczna beka z piwniczących mirków, którzy świat znają tylko z memów. ktoś z was w ogóle był na erasmusie, czy tylko powielacie stulejarskie opowieści? erasmus to czas rozpusty dla wielu, ale zaręczam was, że Polkom cholernie daleko do czołówki. najbardziej puszczają się dziewczyny z krajów najbardziej wyzwolonych w kwestiach seksualności - Polsce do tego miana daleko. chcecie wiedzieć, które dziewczyny najłatwiej zaruchać na erasmusie? poszukajcie sobie jakiś badań
naśmiewanie się z Polek z kompleksem niższości wobec zachodnich nacji zbierających doświadczenie seksualne na erasmusie ==== bycie stulejarzem który nie umie zaruchać


@phogel: A jakies dowody na ten domniemany kompleks nizszosci posiadasz?
Bo z moich obserwacji wynika, ze do zabawy kobiety po prostu wybierają mężczyzn bardziej atrakcyjnych. Tyczy sie to nie tylko polek, ale w zasadzie innych nacji tez. Za "opalonymi" szaleje masa bialych lasek, a za polakami raczej nie.

Deal
naśmiewanie się z Polek z kompleksem niższości wobec zachodnich nacji zbierających doświadczenie seksualne na erasmusie ==== bycie stulejarzem który nie umie zaruchać


@phogel: Dokładnie, od lat mam dziewczynę i oboje się z tego śmiejemy. Zabawne jak szybkie i płytkie osądy ma większość pał na mirko. Dla mnie stulejarz to własnie takie typy jak ten FireDash
@FireDash: Swego czasu u mnie na wydziale było w chuuuuuj Hiszpanów i ciut Hiszpanek, potem zaczęły brudasy przyjeżdżać, ale co do Iberyjczyków to faktycznie ładne chłopaki - niektórzy - ale Hiszpanki to był totalny zawód, nie dość, że jak przekaczały 1,5m to był cud to jeszcze niezaciekawe wizualnie, a co najgorsze niezadbane, chodziły w jakiś #!$%@?-wie-dresach. Także bardzo się wtedy rozczarowałem, w telewizji Hiszpanki zawsze takie ogniste kobitki ładne a tu
Dodam tylko że kobiety lecą ogólnie na mężczyzn o wyższym statusie i obiecuję ci, że gdybyś miał dwóch identycznych nie różniących się od siebie poza narodowością gości, to Polki wybiorą Francuza od Ukraińca.


@phogel: To prawda, ale nie świadczy to o żadnych kompleksach, tylko o zdrowym rozsądku.

Po co wybierac biednego ukrainskiego smiecia o mentalnosci wschodniej, kiedy mozna bawic sie z bogatym francuzem?