Wpis z mikrobloga

Szukam słuchawek dousznych ( dokanałowe też mogą być ) w niewysokich cenach z aliexpress/jd, najlepiej z jakimś mikrofonem. Są jakies dobre?
#sluchawki #aliexpress #jd
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xetrian: Ja Ci mogę nówki Xiaomi piston v3 sprzedać ;) Z wysyłką z Polski, oryginały z gearbestu. Chyba, że szukasz jakiejś padaki za 3$. 60zł z darmową wysyłką paczkomatem/pocztą polską, a na gearbescie teraz są po 57zł.
  • Odpowiedz
@xetrian: Polecam zapoznać się z tą stroną - https://audiobudget.com/product.php

UiiSii HM7 - lekkie, b wygodne, dobry mikrofon, b. dobre audio, świetnie wokal na nich wychodzi, że do rozmów idealne.
Lubię też KZ ATE - może nie są tak wygodne HM7, też nie grają tak równo ale za to mają świetną przestrzeń i izolację od otoczenia, mikrofon też ok.

@Grubax Zircon Rock właśnie idą do mnie, możesz coś więcej napisać?
  • Odpowiedz
@kermittos: Piston 3 nie mam, tylko słuchałem od innej osoby, że nic nie powiem.

Zircon potrzebuje jeszcze więcej korekcji niż KZ ATE( tu wystarczyło dół skorygować), grają ostro mocno podbite mid basy, i średnica górna.
Po redukcji bardzo dobre grają, bliżej niż ATE ale przyjemnie, bardzo wygodne są, polecam do biegania.

Za te pieniądze na naszym rynku nic lepszego nie kupisz, jedne i drugie słuchowy mają duży potencjał, ale są
  • Odpowiedz
Mi KZ ATE średnio podeszły, po korekcji trochę lepiej, ale chciałbym jednak coś z bardziej wyrafinowanym dźwiękiem. Zastanawiam się nad VJJB K4S. Zircony można kupić bardzo tanio, ale jak nie są lepsze od ATE-ów to sobie chyba odpuszcze.
  • Odpowiedz
W kwestii UiiSii HM7 - jak wygląda kwestia izolacji od otoczenia? Wszystko mi w nich pasuje, ale na ten temat nic nigdzie nie znalazłem.
  • Odpowiedz