Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Też tak macie, że jak podrywanie dziewczyny idzie zbyt łatwo, to momentalnie tracicie zainteresowanie? Parafrazując znanego geniusza społeczno-ekonomiczno-politycznego: kobiety powinny chociaż udawać, że jakiś opór stawiają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #podryw #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #pytaniedoexperta
PS: dodajcie do tych wyznań ankiety.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 6
Anon: Zgadzam się, ale z drugiej strony nadmierny opór to również przesada, przynajmniej tak mi się wydaje. Staram się o jedną dziewczynę już z 4 miesiące (nie wiem czy to dużo, nie mam doświadczenia ( ͡° ʖ̯ ͡°) ); jest bardzo fajna, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak. Zdecydowanie. Myślałem, że tylko ze mną jest coś nie tak, ale na szczęście nie jestem sam :P. Jakiś czas temu rozmawiałem trochę z jedną, która była okropnie nakręcona, ciągle wypisywała, sugerowała jakieś spotkania i inne rzeczy, a mi z godziny na godzinę zmniejszała się chęć na spotkanie z nią. W sumie raz się umówiliśmy i na więcej nie miałem już ochoty. Ładna, miła, fajnie się gadało, ale zdecydowanie zbyt