Wpis z mikrobloga

@FlameRunner: @pro666full: @wdowapotedlarzu: @tehSpirit: tym razem chodzi o to, że kiedy ktoś wrzuca publiczne zdjęcia z wykopparty z zeszłego roku, na których jest, to on je zgłasza pod pretekstem wizerunku, bla bla bla. efekt streisand, reszta jest wiadoma, wykopki wrzucały jego zdjęcia, bo wszyscy wiedzą, że zgadzał się na publikacje 9 miesięcy temu, a teraz mu się odmieniło.
teraz już tylko efekt wykop, samo wrzucanie zdjęć to malo,
@FlameRunner: czego się dziwić, afery na mirko są coraz gorsze, jak gorsi są ludzie, którzy tu przychodzą. nikt chyba nie myslal nawet o grożeniu przy aferach z kilku lat temu.
@tehSpirit: spoko spoko. ja straciłam do niego szacunek po aferze z kmicolo, któremu chciał wmówić, że wysłał maila do jego pracodawcy o tym, co wypisuje pracownik na mirko. a to wszystko przez wojenki polityczne na wykopie. szkoda gadać...
@tehSpirit: Dla mnie jest dwulicowym prowokatorem, robi śmietnik na wykopie byle zrobić prowokacje i wywołać "bul dupy", profanuje Godło Polski i mówi że za to wpłaci pieniądze na cele charytatywne, a tego nie zrobił, to zwykły oszust, dwulicowy krętacz i atencjusz