Wpis z mikrobloga

dziś te zasrane lajki to niestety coś więcej niż lajki, to wyraz akceptacji danej osoby w swojej grupie, tak jak niegdyś pokazywanie się z nią w grupie rówieśników. Jeśli chłopak ma na nią w------e i lajkuje sobie inne koleżanki to dziewczyna widzi że nie jest akceptowana w jego otoczeniu. jakiś toksyczny układ.
  • Odpowiedz
@Rzuku: jak to dobrze być z rocznika 85 i ani ja ani 90% znajomych nie mamy fejsa


@Zbychu_Wodecki: to jakiś specjalny rocznik? Bo niestety w okolicach rocznika 76 większość intensywnie używa tego cholerstwa...
  • Odpowiedz
@Rzuku: kolega ma dziewczynę dużo młodszą, ok. 22 lata. w sumie spoko dziewczyna ale też na imprezie potrafi walnąć selfie i potem pół godziny myśleć jakie tagi dać na instagrama. to nowe pokolenie to jakiś rak.
  • Odpowiedz
@DziewczynaMirka: @nati7003: @demimka: @pijanstwo: macie racje i to wcale nie jest glupie.

@Rzuku: nawet jesli to jest fejk, wyobraz sobie sytuacje ze Twoja dziewczyna lajkuje zdjecia itp swoich kumpli, a wszystko co Twoje olewa... pewnie bylo by Ci milo :) lajki to tylko lajki, ale w obecnym swiecie mozna nimi wyrazic sympatie, a komu ja okazywac jak nie ukochanej? :) brzmi glupio,
  • Odpowiedz
@agablazej: impreza z 40-latkami może nudzić xD więc dziewczyna wymyśla jakieś pierdoły, byleby nie uczestniczyć w konwersacji "a mój Jasio to już gimnazjum za chwilę kończy". Ja wyciągam telefon to tylko dlatego, że towarzystwo mnie nudzi, a nie mogę się zmyć, bo czekam na autobus :D
  • Odpowiedz
@enron: no to może ja mam jakiegoś farta bo u mnie 4ech kumpli to ma z czego dwóch używa regularnie a dwóch raz na rok. Ale jak czytam te komentarze w tym wpisie to mnie to przeraża, że są ludzie którzy się przejmują lajkami. Co za pokolenie dziwaczne :P
  • Odpowiedz