Wpis z mikrobloga

@Wynoszony: Fakt trochę mnie zagiąłeś. Ujmę inaczej. Ta fryzura jest dosyć charakterystyczna więc wyróżnia wśród typowego męskiego strzyżenia na które w większości nie zwraca się uwagi. A takiego samuraja zobaczysz od razu, w szczególności gdy mijasz już któregoś z kolei w ciągu kilkunastu minut
@nocna_furia: Dzięki za zawołanie, potwierdzam, że się znam! I potwierdzam potwierdzenie,że Nocna Furia wie jak wyglądam w takich!


@paczexx: Mierząc swoje tak "na linijkę", to od czubka głowy mam ~18cm długość włosów i mniej więcej mam równo na całej głowie. A wiązać spokojnie da się od ~10cm tylko trzeba mniejszą gumkę zastosować. Polecam recepturkę, bo twardo i ciasno trzyma włosy.

Ja już na spokojnie sobie noszę normalną gumkę standardowej wielkości.
@xqwzyts: > najgłupsza moda ostatnich lat. W połączeniu z brodą to już w ogóle kisnę. Siedzę ostatnio w galerii i widziałem 3 typków z taką stylówką+broda. Mi by było zwyczajnie głupio widząc co chwilę na ulicy kogoś kto wygląda identycznie jak ja

groźny seba appears xDD

@paczexx mam wlosy do czubka nosa i na razie tak średnio to wygląda; poszukaj troche /fa/ boardów na czanach bo wykopowa #modameska to jakiś żart
@paczexx: Spóźniłeś się o co najmniej 3 lata z byciem oryginalnym i modnym. Będziesz tego lata wyglądał przeżałośnie w otoczeniu swoich kumpli z identycznymi fryzurami. Zacznij się rozglądać za zdjęciami młodzieży i studentów w USA albo UK i coś skopiuj.
@paczexx: O #!$%@?, ale mnie naszła rozkmina. Mam kumpla, którego za małolata nazywaliśmy właśnie Samuraj, od nazwiska, bo zaczynało się na Samu. Wczoraj go widziałem w takiej fryzurze, a dziś czytam, że to się nazywa na samuraja xD Niezły troll, muszę mu pogratulować pomysłu, ale też powiem, że #!$%@? w niej wygląda, albo nie, bo dla jaj wyjmie miecz samurajski i mnie nim #!$%@?. xD