Wpis z mikrobloga

Jaka jest zdroworozsądkowa dolna i górna granica wieku podrywanych dziewczyn w przypadku bycia 26-latkiem? Zgodnie z zasadą "1/2*wiek +7 lat i wiek +7 lat" wychodzi, że odpowiednio 20 i 33 lata, osobiście zmieniłbym przedział na 19-28 ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak Wy ustalacie sobie kryterium wiekowe, panowie? #pytanie #podrywajzwykopem #zwiazki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AdamZz: ja zawsze lubiłem starsze od siebie bo lepiej się z nimi dogadywalem, ale miałem coś w stylu wiek -3, +7 :p ale 22 lata mam to trochę inaczej xD
  • Odpowiedz
@AdamZz: Też mam 26 i gdy dzialam na tinder itp to nigdy nie zagaduję do młodszych niż 21. Świeżo na studiach to mają jeszcze n------e we łbie. Oczywiście mogą być wyjątki, ale jakiś przesiew trzeba robić. Górnej granicy brak, póki dobrze wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AdamZz: nie ma stałego dodatku do połówki wieku. Dla 18 latka jest 18 dolna, dla 20 latka tak samo, powiedziałbym że dla 22 też.
dla ciebie, tak IMO, to 20-32
  • Odpowiedz
@karmaisabitch: ostatnio ktoś cytował na mirko Korwina który pisał że w jakimś europejskim kraju tak tradycyjnie się liczy (ale widzę że op miał inne źródło)
@AdamZz: zastanawiałem się dzisiaj nad tym w szkole i oczywiście jak powiedziałem że to Korwin napisał to od razu zaczął się hejt bezwarunkowy, koleżka zaczął mówić że to chore bo trzebaby mieć po 14 lat żeby być rówiesnikami i spełnić ten wzór (i
  • Odpowiedz
@AdamZz: nie odpowiedziałem na pytanie. ja z konieczności zagaduję do lasek 17-18lvl (jestem licbus i znajomych w innym wieku mam mało, w ogóle mam niedużo znajomych). ze wzoru mi wypada 16, nie wiem czy by było ok, nie próbowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż nie miałbym nic przeciwko randce z 16lvl, facet lepiej się czuje gdy jest bardziej dojrzały od dziewczyny, a dzewczyny uważają że są
  • Odpowiedz