Wpis z mikrobloga

W weekend po raz pierwszy skorzystalem z funkcji blyskawicznego doladowania. Po raz pierwszy od 7 czy 8 lat, jak posiadam konto na paypalu.. Jak widac zrobilem to po raz ostatni :D

Na uj mi blyskawiczne doladowanie, ktore konczy sie zwyklym przelewem w sesjach eliksir, skoro, jak juz mi zabraknie srodkow na karcie, to... Wyjdzie na to samo, jak zrobie przelew na karte? Przy okazji unikne placenia zlodziejskiego kursu.. (W sobote mialem roznice
  • Odpowiedz
@ekanwro: Ciekawy temat, pozniej sie bardziej w to zglebie. Masz jeszcze jakies artykuly na ten temat? :-)

1. Co jest przyczyna ze kasa jest ksiegowana po kilku dniach? recznie to robia?
2. Jak rozumiem to w USA platnosci zblizeniowej sie nie znajdzie?
  • Odpowiedz
@Marcinowy: nie zajmuje się tym na co dzień, ale chętnie "zapamiętuje" sobie takie ciekawostki jak gdzieś coś mi się trafi przypadkiem :)
Może nie tyle ręcznie, co z powodu pieniędzy.
1. Im rzadziej wysyłamy paczkę pieniędzy tym jest taniej
2. Im dłużej trzymamy pieniądze u siebie(już nie na koncie klienta) tym więcej odsetek można zarobić
3. Im dłużej trwa wykonanie przelewu, tym większa szansa dla służb na zatrzymanie przelewu
4. Wprowadzanie nowego, rewolucyjnego, szybkiego systemu, zintegrowani z już posiadany shit'em to są kosmiczne pieniądze w
  • Odpowiedz