Wpis z mikrobloga

@MichalQ20: bo PayPal to firma z (postępowego:/ ) USA, gdzie płatności w czasie ok. 1tygodnia to rzecz naturalna, (a karty z chipem są zbyt trudne w obsłudze) i ktoś oferujący transfer $$ w dzień/dwa/trzy ma prawo nazywać siebie "szybkie płatności".
  • Odpowiedz
@SanFable: Nie wiadomo dokładnie jak działa ta usługa bo jest obsługiwana przez zewnętrzną firmę, prawdopodobnie jak podasz dane do swojego konta to Pan Janusz loguje się na twoje konto i robi przelew na konto tej firmy. A nigdy nie masz pewności jak ta firma chroni twoje dane i co sobie weźmie z twojego konta. Problem dotyczy tylko doładowywania konta PayPal, nie dotyczy płatności kartą poprzez PayPal.
  • Odpowiedz
@AliPaczka: właśnie dzisiaj płaciłem kartą podpiętą pod PayPal i nie kazali mi podawać danych banku. jednak gdyby to zrobili to natychmiast zakończyłbym z nimi współpracę.
teraz jednak nie wiadomo czy ta nowa usługa nie ma dostępu do danych karty? skąd mamy wiedzieć czy jakiś helmut który obsługuje płatności na PayPalu nie zechce dorobić do pensji?
  • Odpowiedz
prawdopodobnie jak podasz dane do swojego konta to Pan Janusz loguje się na twoje konto i robi przelew na konto tej firmy.


@AliPaczka: No nie gadaj, że takie średniowiecze o.O
@szyps: Moim zdaniem nie ma szans, żeby mieli dostęp do danych karty... ale #!$%@? ich tam wie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Po prostu powinna jakaś konkurencja dla PP wyrosnąć i
  • Odpowiedz
  • 2
@Dezynwoltura: no niestety to co dla nas jest średniowieczem w niektórych krajach jest dalej standardem... Jak mają dostęp do konta to mogą uzyskać numer karty i ważność ale raczje nie uzyskają kodu CVV. Dalej można bezpiecznie używać PayPal ale tylko płacąc kartą i bez podawania gdziekolwiek swoich danych logowania do konta.
  • Odpowiedz
USA, gdzie płatności w czasie ok. 1tygodnia to rzecz naturalna, (a karty z chipem są zbyt trudne w obsłudze) i ktoś oferujący transfer $$ w dzień/dwa/trzy ma prawo nazywać siebie "szybkie płatności".


@ekanwro: serio? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Marcinowy:

NOm, oni nie pytaj "Zrobiłem przelew 1h, dlaczego jeszcze go nie ma!? - chyba muszę zmienić bank",
oni pytają "Zrobiłem przelew dwa dni temu, dojdzie w tym
  • Odpowiedz