Wpis z mikrobloga

Odnośnie tego wpisu @xlolax33 ze zdjęcia
Mam 192 cm wzrostu, jeżdzę busem 2 razy dziennie i ciagle musze dotykać kogoś nogą, nie dlatego, że jestem niewychowany czy mam w dupie innych, ale dlatego, że #!$%@? mam #!$%@? 192 i w tych #!$%@? busach w których jest 5 cm odstępów miedzy siedzeniami mam 2 wyjścia: albo #!$%@?ć się komuś w plecy kolanami, albo delikatnie kogoś dotknąć nogą, więc proszę uszanować wysokich pasażerów i zrozumieć, że dla nas to też jest średnio komfortowe, no chyba, że jesteś konusem 160cm który ma kompleksy i nie chcesz tego zrozumieć (nie mowię do OP tamtego wpisu) to wtedy przykro mi, pewnie cieżko żyje się z małym siusiakiem.

#gorzkiezale #oswiadczenie #zrozumwysokiego
parooow - Odnośnie tego wpisu @xlolax33 ze zdjęcia
Mam 192 cm wzrostu, jeżdzę busem 2...

źródło: comment_4HV9Liw7KoQewrU5HSG6XSLwU4YDtG6u.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wrednota: Ja np. nie mogę siedzieć tak jak ten dziadek. Muszę mieśniami wtedy trzymać nogi. Siedzę tak jak ten koleś właśnie. Tym bardziej mnie to denerwuje, bo wiem po sobie, że to jest jedyna wygodna dla mnie pozycja.

No i co złego ten koleś robi? Siedzi jak mu wygodnie.
Ciekawe co by kobiety robiły, jakby niewygodnie było im siedzieć za złączonymi nogmi..
Przecież mężczyźni nie robią tego świadomie! Ten koleś
  • Odpowiedz
@wrednota: Dzisiaj właśnie po przeczytaniu wpisu odnośnie 'ludzi dotykających kolanem w komunikacji miejskiej' próbowałem usiedzieć przy kompie tak jak ten dziadek z powyższego zdjęcia. Nie da się na dłuższą metę. Z prostego powodu - faceci są troszeczke inaczej skonstruowani niż kobiety i ja przy 190cm mam do wyboru albo założyć nogę na nogę (co jest nawet i wygodne, pod warunkiem, że się dobrze ułożysz, jesteś w jakichś luźnych dresach i
  • Odpowiedz
@wrednota: On nie robi tego świadomie. Tak mu jest po prostu wygodnie.
Jakim zezwierzęceniem wykazuje się osoba, która nie potrafi kogoś poprosić, żeby się przesunął, bądź zajmował mniej miejsca, a wchodzi na wykop i pisze, że takich to kastrować.
  • Odpowiedz
@Glebrin: niestety, w okolicy autokary to zła opcja:

40zł droższy bilet miesięczny
czas podróży rośnie z 30 busem do 45 minut autokarem, a to już różnica spora
  • Odpowiedz
@parooow: U mnie cebulaki ledwo co zamykają drzwi od busa bo tyle osób jedzie (10 groszy taniej), a 5 minut wcześniej pusty PKS, (często jeżdżę sam z kierowcą przez 50km i nikt nie wsiada) dla samego komfortu wolę większymi jeździć, różnice w czasie mają +/- 5 minut :)
  • Odpowiedz
Ja np. nie mogę siedzieć tak jak ten dziadek. Muszę mieśniami wtedy trzymać nogi.

@mafiozorek: Potem na siłce opuszczasz dzień nóg. Profit! ;)

Nie każdy ma Cię ochotę dotykać.

@wrednota: Nie każdy ma też ochotę siedzieć w pozycji, która powoduje dyskomfort, tym bardziej, że osoba obok nie wyraża najmniejszego sprzeciwu wobec tej pozycji.
Korzystanie z komunikacji miejskiej, gdy nie dopuszcza się do siebie myśli, że ktoś może kogoś
  • Odpowiedz
@wrednota:

w zapchanym środku komunikacji publicznej zajmuje za dużo miejsca. Nie każdy ma Cię ochotę dotykać.

Nie używaj komunikacji publicznej. Problem rozwiązany.
Zamiast wylewać krew z tyłka w internecie, lepiej znajdź sobie mężczyznę.
  • Odpowiedz
@parooow: a co jeśli ten ewentualny mały chłopek ma jednak wielką pałe i wór jak na ziemniaki pięć kila (kartofle lub pyry jak kto woli) i nie może siedzieć normalnie bo mu krew nie dopływa?
  • Odpowiedz
Przestrzeń osobista w zapchanym środku komunikacji publicznej? ;D Byłoby pięknie, ale świat nie jest różowy i pachnący.


@ju_q: dotykanie się kolanami to jest bardzo upierdliwa rzecz, spokojnie można jej uniknąć, gdyby się jaśniepanowie nie rozsiadali jak na tronie. Nie każdy ma ochotę zwrócić uwagę, bo tacy najczęściej lubią się potem wdawać w hehe dyskusję, a co to pani hehe przeszkadza.
Kulturalny człowiek sam będzie wiedział, żeby tak nie siedzieć.

a co jeśli ten ewentualny mały chłopek ma jednak wielką pałe i wór jak na ziemniaki pięć kila (kartofle lub pyry jak kto woli) i nie może siedzieć normalnie bo mu krew
  • Odpowiedz