Wpis z mikrobloga

Odnośnie tego wpisu @xlolax33 ze zdjęcia
Mam 192 cm wzrostu, jeżdzę busem 2 razy dziennie i ciagle musze dotykać kogoś nogą, nie dlatego, że jestem niewychowany czy mam w dupie innych, ale dlatego, że #!$%@? mam #!$%@? 192 i w tych #!$%@? busach w których jest 5 cm odstępów miedzy siedzeniami mam 2 wyjścia: albo #!$%@?ć się komuś w plecy kolanami, albo delikatnie kogoś dotknąć nogą, więc proszę uszanować wysokich pasażerów i zrozumieć, że dla nas to też jest średnio komfortowe, no chyba, że jesteś konusem 160cm który ma kompleksy i nie chcesz tego zrozumieć (nie mowię do OP tamtego wpisu) to wtedy przykro mi, pewnie cieżko żyje się z małym siusiakiem.

#gorzkiezale #oswiadczenie #zrozumwysokiego
parooow - Odnośnie tego wpisu @xlolax33 ze zdjęcia
Mam 192 cm wzrostu, jeżdzę busem 2...

źródło: comment_4HV9Liw7KoQewrU5HSG6XSLwU4YDtG6u.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@parooow: Ale tamten wpis dotyczył jazdy metrem, w miejscu gdzie siedzenia są ustawione bokiem do kierunku jazdy i miejsca na wprost jest bardzo dużo. Wiadomo, że nikt normalny nie ma pretensji o taką sytuację w ciasnych busach czy samolotach, już prędzej można się wkurzać na skąpego przewoźnika.
  • Odpowiedz
195 cm, zazwyczaj po prostu zajmuję dwa miejsca i mam #!$%@?, albo siadam tak, że nogi mam na przejściu pomiędzy siedzeniami. W komunikacji miejskiej jak w dżungli, silniejszy a w tym wypadku młodszy i większy może więcej xD Najgorsze są miejsca bezpośrednio przy wejsciu, gdzie nie ma siedzeń naprzeciwko, tylko scianka z plastiku/szkła i kolana wbijają się w to gówno.
  • Odpowiedz
@parooow: ja nie widziałam ograniczeń wzrostowych w komunikacji miejskiej...jeden zajmuje mniej drugi wiecej miejsca, wiec to normalne, ze kogos dotkniesz. Jeśli to komuś przeszkadza to juz tylko mentalność : jak nie mam do czego, to przy%$÷ę się do byle czego.
Jeśli komuś nie pasuje, to polecam rower, swoje auto albo spacerek dla zdrowia .( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@parooow: Przecież to nie chodzi o to że ktoś jest za duzy i się nie mieści bo wtedy jest to zrozumiałe. Ale wielokrotnie widziałam panów którzy rozkraczali nogi na pół metra i zapewniam że mieli mniej niż 190 wzrostu xD i wtedy jest to no słabe, bo nie wierze ze mają takie olbrzymie jaja że nie mogą ich trzymać normalnie, nie chodzą przecież jak kaczuszki xd
  • Odpowiedz