Wpis z mikrobloga

powinni przyjść poza kolejka


@M4ks: ha, dobre sobie. Pewnie zależy od przychodni, ale kiedyś z rozwaloną kostką siedziałem od 8 rano do 16, dopiero jak ostatniego umówionego pacjenta przyjął to mogłem wejść :/
@przemeklif: jedz od razu na sor, szpitalny oddział ratunkowy, do rodzinnego nawet nie jedz bo możne ci co najwyżej wypisać skierowanie do chirurga/ortopedy na sierpień, ktory i tak cie nie przyjmie bo nie masz żadnych badań.
Rodzinny może ci zwolnienie ewentualnie napisać, jedz na sor, zdobią ci rtg poczekasz 6-10 godzin i tyle
@przemeklif: miałem to samo 2 tygodnie temu, wybór masz niewielki albo taxi albo karetka, zdejmij buta, załóż sobie ciapa i weź coś do jedzenia, ja siedziałem od 16 do prawie 22
ja miałem zwichnięty staw skokowy, ale spoko mogłem kuśtykać, u ciebie chyba jest gorzej, albo złamanie
@artur00: @dr_Batman: Po 5h w szpitalu wołam! Dostałem 2 tyg kule i chcieli mi założyć gips, na który się nie zgodziłem ;) Ostatni raz jak miałem założony na kolano, spowodował wiecej problemów niż pożytku. Sytuacja troche lipna bo w czwartek jade do włoch i to troche komplikuje, no i nie wysłalem paczki Miraskowi przez to całe zamieszanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@przemeklif: miałem to samo, ale chyba z mniejszym skutkiem bo mi kazali smarować i w bandaż elastyczny, znajomy zamiast gipsu miał takie coś trzecie od góry.
Nie proponowali ci czegoś takiego? Zainteresuj się tym, bo możesz sobie spieprzyć staw skokowy, jak leżysz to podłuż pod nogę/stopę jakąś większą poduszkę żeby była ponad (stopa) tułowiem i co zdrowia życze