Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę z prawaków. Podniecają się, że jakiś prawicowiec nielubiący muzułmanów wygrał pierwszą turę wyborów w Austrii. Zupełnie zapominają, że zachodni prawicowcy tak samo Polaków uważają za podludzi. Cieszenie się, że prawica dochodzi do władzy w Austrii czy w Niemczech to jak cieszenie się w latach 30., że Hitler doszedł do władzy. Chyba historia zatacza koło. Mam tylko nadzieję, że jak zacznie robić się gorąco to normalni ludzie zdążą uciec.

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy
  • 76
  • Odpowiedz
Cieszenie się, że prawica dochodzi do władzy w Austrii czy w Niemczech to jak cieszenie się w latach 30., że Hitler doszedł do władzy.


@Howea: Chyba Whiskasa trzeba mieć w bani, żeby normalnych prawicowych polityków porównać do Stalina.
Albo mieć #!$%@? mózgowe.
  • Odpowiedz
Mogę się założyć, że wystarczyło nie zajmować się tipsami na lekcjach historii w gimnazjum, aby zrozumieć, że aktualna plaga nacjonalizmu przypomina mocno tę z Niemiec na początku XX wieku.


@Luka_Wars: A emigracja tak zwanych ,,uchodźców" , wygląda jak Wędrówka Ludów, po której Rzym upadł i nastąpiło 1000 lat barbarzyństwa. Wystarczyło tipsami się nie zajmować, chłopcze, tylko się uczyć.
  • Odpowiedz
@Howea: Przecież dojście do władzy jakichkolwiek anty-imigranckich rządów w Europie Zachodniej to będzie największy cios dla... kogo...? No, z jakiego narodu w Europie jest najwięcej imigrantów? Oczywiście dla Polaków.

Ta banda durni już płacze, jak w Niemczech urzędy odbierają dzieci polskim rodzinom i zabraniają im mówić po polsku, a w razie dojścia tam do władzy prawdziwych narodowców, smród cebulackiego kwiku będzie czuć na Kamczatce. Skończy się eldorado dla milionów robaków w
  • Odpowiedz
@Howea: A ja mam bekę ze wszystkich. Bo to lewaki najpierw zasiały ziarno multikulti i politpoprawności. Póki sytuacja była stabilna i Europa żyła sobie w spokoju, możnaby nawet pomyśleć, że to nie był najgorszy pomysł, w końcu nic złego się nie dzieje, przybywa lewicowego elektoratu. Fajno.
Zaczęła się imigracja i ISIS na raz i teraz jest niefajnie. Przecież zamachowcy z Belgii nie byli z tej fali imigracji. Oni urodzili się w
  • Odpowiedz
@Howea: A ja się cieszę, bo to oznacza, że ludzie w końcu zaczynają dostrzegać problemy, do których doprowadziło właśnie lewactwo. PS - skąd teza, że uważają Polaków za podludzi? ;-)
  • Odpowiedz
A emigracja tak zwanych ,,uchodźców" , wygląda jak Wędrówka Ludów, po której Rzym upadł i nastąpiło 1000 lat barbarzyństwa.


@Songox25: Masz jeden zasadniczy problem - dyskusja nie dotyczy uchodźców. Równie dobrze możesz forsować jakieś głupie teorie o Żydach, Sorosie i czym tam chcesz. Nie zmienia to faktu, że piszesz nie na temat.

Wystarczyło tipsami się nie zajmować, chłopcze, tylko się uczyć.


Na studiach przyswoiłem tyle historii, że opinia internetowego anona może
  • Odpowiedz
@joyko: O, dziękuję za zawołanie, choć nie wiem do końca po co. Ale skoro już zadałeś sobie ten trud, to odpiszę:

napływowa ludność muzułmańska uważa te kolorowe,zdewociałe, ateistyczne społeczności lgbt, za jedne z pierwszych w kolejce do wytępienia.


No czyli są identyczni jak wy. Powinniście sobie piątkę z nimi przybić, a nie gównoburze toczyć.
  • Odpowiedz
@joyko: A ja nie lubię feministyczno-pedalskiej propagandy, ale od jakiegoś czasu bardziej denerwuje mnie nagonka na imigrantów. Największa grupa imigrantów w Europie Zachodniej to Polacy - kilka milionów ludzi. Czyli jakiekolwiek działania rządów tych krajów przeciw imigrantom = działania przeciw głównie Polakom. I żeby Polak z takim postulatem wychodził? Mądre to?
  • Odpowiedz